У Помпеях з’явиться ресторан швидкого харчування як 2000 років тому
События в миреzib.com.ua02 января 2021

У Помпеях з’явиться ресторан швидкого харчування як 2000 років тому

Необхідність швидко поїсти — не тренд сучасності. Харчевні існували і раніше: на торгових шляхах і в містах. Одна з них знову відкриється в Помпеях — через 2000 років.

Втім, Термополій (від слів «теплий» і «швидко») не обслуговувати клієнтів, як два тисячоліття тому. Сучасним відвідувачам лише дадуть можливість помилуватися на інтер’єр стародавньої харчевні, який був похований під багатометровим шаром попелу після виверження Везувію в 79 році н.е., пише Бі-Бі-Сі.

Ця закусочна була виявлена ще в 2019 році в ході археологічних розкопок на місці стародавнього міста, які ведуться багато десятиліть.

За словами експертів, у місті були десятки таких забігайлівок, що свідчить про поширену практику продавати їжу на винос в Римській імперії. Однак так добре збережених ресторанів в Помпеях раніше не знаходили. Археологи виявили практично незайманий прилавок з отворами для судин, в яких зберігалася гаряча їжа.

Історики вважають, що в місті було до 150 Термополій, які обслуговували переважно тих жителів, у яких вдома просто не було кухні і яким потрібно щось швидко перекусити на ходу. У таких забігайлівках вам могли запропонувати хліб грубого помелу з солоною рибою, запечений сир, сочевицю і пряне вино.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
США давно перестали быть страной интересной для эмиграции. Да и перспективы ее теперь уже весьма туманны (самой страны).
е
Елена это твоя богатая Америка, у которой все есть и которая не знает куда деньги девать по твоему...
е
Елена, ты тут вещала про независимость что-то..Прокомментируй, трепло...
е
не... майданутые за вкусные и полезные вакцины от американцев мать родную продадут..
е
наверное тот кто пытается сделать легче для простых людей.. но таким майданутым как ты главное чтоб не с Россией и плевать на людей так ведь?
е
Тебя так интересует что там в России и насколько репка их валюта.. А наша гривня тебя не интересует? То что со времен Майдана она обесценилась практически в 4 раза? То что не смотря на все заверения майданутых о замечательной жизни она падает и дальше ? про это не хочешь поговорить или из этого перемогу не слепишь??
Михо
Скоро везде...