У Португалії мисливці влаштували масове вбивство лісових тварин
События в миреwww.bbc.com24 декабря 2020

У Португалії мисливці влаштували масове вбивство лісових тварин

Португальська влада висловила обурення вбивством понад 500 оленів та диких кабанів у мисливській зоні в центрі країни.

Міністр охорони навколишнього середовища Жоао Фернандес заявив, що вбивство, яке, ймовірно, вчинили 16 іспанських мисливців було "мерзенним екологічним злочином", за який їх слід притягнути до відповідальності.

Фотографії вбитих тварин поширювали у соціальних мережах.

Полювання на окремих тварин в цій зоні дозволено, але після цього полювання більшість місцевої популяції загинула.

Вбивство, як повідомляється, сталося на території туристичної мисливської зони Торребела, приблизно в 40 км від столиці Португалії Лісабона 17 та 18 грудня.

Мисливські угіддя мають площу понад 1100 га. Повідомляється, що ця територія була огородженою, тож ці 540 тварин не мали можливості врятуватися від своїх вбивць.

У вівторок Міністерство охорони навколишнього середовища Португалії заявило, що таке масове вбивство тварин "не має нічого спільного з мисливством, яке розуміють як можливість підтримувати біорізноманіття та екосистему".

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !