События в миреwww.ukrinform.ua25 окт.

У резиденціях королеви Єлизавети II переведення годинників триває дві доби

nk_hauz/-mkrtihszutnmmrp2jwq.jpg

У Великій Британії переведення годинників у всіх резиденціях королеви Єлизавети II займає понад 40 годин роботи спеціальної служби.

Як передає Укрінформ, про це повідомили у департаменті королівської колекції, що займається охороною і обслуговуванням королівського майна.

nk_hauz/-mkrtm_q0newr-tv06xu.jpg

Зокрема, як йдеться в повідомленні, з 24-го на 25 жовтня Велика Британія переведе годинники на годину назад, і для того, щоб зробити це у всіх резиденціях королеви Великої Британії Єлизавети II, спеціально службі знадобиться понад 40 колективних годин роботи.

nk_hauz/-mkrtmwixtumtbvsgh2c.jpg

Група з персоналу обслуговування працюватиме всі вихідні, щоб перевести старовинні механізми 450 годинників у Віндзорському замку, 600 годинників у Букінгемському палаці і ще 50 - у Палаці Холірудхауз.

nk_hauz/-mkrtmyidwayq4ywkaff.jpg

Як зазначається, серед 1500 годинників у Королівській колекції присутні музичні годинники, астрономічний годинник, мініатюрні годинники і баштовий годинник.

nk_hauz/-mkrtmz4gxedlenyax6o.jpg

Як повідомлялося, щорічно багато країн світу здійснюють в останню неділю жовтня переведення годинників на «зимовий час» (стрілки годинника – на одну годину назад).

nk_hauz/-mkrtml2j0vzusrncl8f.jpg
💬 Последние комментарии
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...
Каменяр
на "Святой Руси" на сьогодні править бал великоруський імперський шовінізм. Напевно останній в світі притулок шовінізму на державному рівні. Перемогли нацизм, переможемо і шовінізм. А на рахунок нетерпіння ? Раз так не терпиться - то ЧЕМОДАН - ВОКЗАЛ - РОССИЯ - МАГАДАН.... На прощання я тобі свічечку поставлю.....
Игбун Хохлов
Эх, какого сказочника потеряли. А нефиг было мандавошек дихлофосом травить.