События в миреukurier.gov.ua16 окт.

У Римі відкрилося зібрання античних скульптур Торлонія

nk_hauz/-mjhgdjry7cchdv6bsl4.jpg

Майже півтора століття колекція була недоступна широкому загалу, пише Corriere della Sera.

Колекція Торлонія є однією з найбільших приватних колекцій античних скульптур в Італії. Її збирали впродовж усього XIX століття, у 1875 році колекцію розмістили в приватному музеї, в який допускалися лише обрані.

З волі сімейства Торлонія, роздратованого навіть рідкісними відвідувачами, зібрання античних скульптур закрили. Лише після смерті останнього з представників родини зібрання вирішили відкрити для відвідувачів.

Відкриття було заплановане ще навесні, проте через пандемію коронавірусу COVID-19 воно було відкладено. Після того, як ситуація в країні відносно стабілізувалася, влада вирішила відкрити експозицію.

Для виставки було відібрано 96 з 620 артефактів колекції, в тому числі бюсти, статуї, рельєфи і саркофаги. Предмети, з плином віків покрилися пилом і кіптявою, їх відреставрували і виставили в палаццо Каффареллі – новому виставковому центрі Капітолійських музеїв.

За словами куратора виставки, археолога Карло Гаспаррі, розмір колекції Торлонія вражає не тільки кількістю в 620 предметів, що дуже багато для приватної колекції. «І це дозволяє нам вивчити феномен колекціонування, починаючи з 1500 року нашої ери», – пояснив куратор.

💬 Последние комментарии
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
Нестор Иванович
Смерть усім хто стоїть на перешкоді здобуття вільності! Без вільності немає справедливості! Воля або смерть!
Антиелена
Ты, укроушлепок, лучше рассказывай что США делают в Сирии и на каком основании?
Антиелена
О! Уже гавкает! А теперь давай как петушок...
Не Елена
Трепло. Ты наверное многих богатых людей лично знаешь, ага... Это тебе местные бомжи рассказывали, пока ты им защеканила? Тогда конечно.
Антиелена
Поймать бы тебя где-нибудь в подъезде, да отпиздить... Интересно о каких правах ты заговоришь?
Елена
Писать там уже думаю и без меня написали много раз, значит так требуют обстоятельства,ибо это прогресс,так сказал Роджер,очередей всё равно не будет,пошла и купила,не важно что дорого,зато есть,это слова Роджера.это он хотел,это он подучил и расписался,и Карла Маркса не виноват, всё по Роджеру хорошо, поэтому я его так и люблю.
Авторские статьи