У Римі відкрилося зібрання античних скульптур Торлонія
События в миреukurier.gov.ua16 октября 2020

У Римі відкрилося зібрання античних скульптур Торлонія

Майже півтора століття колекція була недоступна широкому загалу, пише Corriere della Sera.

Колекція Торлонія є однією з найбільших приватних колекцій античних скульптур в Італії. Її збирали впродовж усього XIX століття, у 1875 році колекцію розмістили в приватному музеї, в який допускалися лише обрані.

З волі сімейства Торлонія, роздратованого навіть рідкісними відвідувачами, зібрання античних скульптур закрили. Лише після смерті останнього з представників родини зібрання вирішили відкрити для відвідувачів.

Відкриття було заплановане ще навесні, проте через пандемію коронавірусу COVID-19 воно було відкладено. Після того, як ситуація в країні відносно стабілізувалася, влада вирішила відкрити експозицію.

Для виставки було відібрано 96 з 620 артефактів колекції, в тому числі бюсти, статуї, рельєфи і саркофаги. Предмети, з плином віків покрилися пилом і кіптявою, їх відреставрували і виставили в палаццо Каффареллі – новому виставковому центрі Капітолійських музеїв.

За словами куратора виставки, археолога Карло Гаспаррі, розмір колекції Торлонія вражає не тільки кількістю в 620 предметів, що дуже багато для приватної колекції. «І це дозволяє нам вивчити феномен колекціонування, починаючи з 1500 року нашої ери», – пояснив куратор.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Молодцы КСУ! Все правильно! Дай Бог чтобы правда восторжествовала
Кот Матроскин
Диалог с Россией? Если хозяева заморские разрешат. Количество голосов тут ни при чём.
Кот
Удачи и победы!!!
Кот
Укрруина пошла в разнос....И быть по сему!!!Мало того,что короновирус перешёл дорожку заробитчанам и всяким другим любителям кавы в Вене,так ещё и Зелебоба возбудился и в длинную дорожку уткнулся носом!!!
Кот Матроскин
Зачем стрелять в воздух? Откуда такое дурацкое правило? Ребята, патроны денег стоят, народных! Опять же в 16 лет, это уже не подросток, а полноценный мужик. Гайдар Аркадий Петрович в 17 полком командовал.
ЗРАДА ВЭЛЫКАЯ
Автора статьи - в СБУ! Срочно! Шесть указанных в статье областей, - это уже что, ВСЯ УКРАИНА??? Та це ж зрада вэлыкая!!!
гАЛИНА
КСУ!- верим в ВАШУ ЧЕСТНОСТЬ ! 95 КВАРТАЛ В ПОЛНОМ СОСТАВЕ ( С ПРЕДВОДИТЕЛЕМ) НА НАРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1