События в миреwww.eurointegration.com.uaSep 22

У Ризі хочуть створити посаду нічного мера

nk_hauz/inFaoSNng.jpeg

Депутати Ризької думи роздумують над тим, щоб створити в Ризі посаду нічного мера, який буде стежити за якістю нічного життя.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Delfi.

Головними нічними проблемами в Ризі є недостатнє освітлення, безпека, вживання алкоголю і наркотиків, проституція і недоступність громадського транспорту.

Одним із шляхів поліпшення якості нічного життя може бути створення посади нічного мера, який буде контролювати нічні заходи і виступати як медіатор в регулюванні взаємовідносин між організаціями, залученими в нічне життя.

Нічна мерія повинна розробити стратегію нічного часу, розпланувати нічну економіку, урізноманітнити заходи на свіжому повітрі і організувати їх там, де їх немає.

Крім того, потрібно зробити так, щоб ночами було тихіше, налагодити рух транспорту в нічні години.

Нічні мери є в різних містах Європи і досить поширені в Нідерландах.

💬 Последние комментарии
е
ха, т.е. западянско-галицкую говирку таких как ты тут типа все понимать должны??? иди на украинскую ветку сайта там твои собратья тусуются...
е
шо ссыкло, на ПРЯМОЙ вопрос ответить уже не в состоянии?? Да впрочем твой ответ уже ВСЕМ ВСЕ показал))) воин ты диванный...
е
"Не надейтесь, что единожды воспользовавшись слабостью России, вы будете получать дивиденды вечно. Русские всегда приходят за своими деньгами. И когда они придут – не надейтесь на подписанные вами иезуитские соглашения, якобы вас опрадывающие. Они не стоят той бумаги, на которой написаны. Поэтому с русскими стоит или играть честно, или вообще не играть."(Отто фон Бисмарк).. уж его то такие кастрюлеголовые как ты должны послушать, он то точно к симпатикам России не относится...и железный канцлер ТОЧНО знал о чем говорил...
Контртеза
Звідки автор може знати історію України чи ще щось? Праці, радше статейки, Степана Бандери є порожнім базіканням про національно-визвольну революцію, сутність якої у винищенні чи вигнаннв не-українців. А ОУН самі себе називали фашистами, хоча справжє значення цього слова оунівці навряд усвідомлювали.
ПОЗОР ЛЖЕСАМОПИСЦАМ!
А "энциклопедию" ты сам написал? В камне небось изваял?
ОНИ ТУПЫЕ ИДИОТЫ!!!
"История дэржавы без дат" - без конкретных дат такая бездоказательная писанина считается фантастическим рассказом - это измышления на исторические темы психически больным идиотом!!!
Каменяр
Як я бачу, "русскоязычные " російською мовою також не володіють, порозумітися з ними тяжко. А що таке рускоязычная мова я в енциплопедії не знайшов.