У Румунії через коронавірус затвердили новий уряд
События в миреwww.eurointegration.com.ua14 марта 2020

У Румунії через коронавірус затвердили новий уряд

Румунські депутати затвердили новий уряд на чолі з прем'єр-міністром Людовиком Орбаном, відклавши політичні розбіжності, щоб дати йому повноваження протистояти розповсюдженню коронавірусу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Bloomberg.

Опозиційні сили висловили недовіру ідентичному складу уряду минулого місяця.

Терміновість затвердження нового кабінету міністрів стала гострою днем раніше, коли Орбан та низка його міністрів самоізолювалися на карантин після контакту з членами партії, у яких виявили коронавірус.

Хоча наявність вірусу у самого Орбана та його міністрів не підтвердили, вони залишалися в ізоляції.

"Румунії потрібен стабільний уряд з усіма доступними правовими інструментами для боротьби з непередбачуваною еволюцією коронавірусу", - сказав Орбан в електронному листі. "Невдовзі буде схвалено план боротьби з усіма економічними ризиками, які спричинив вірус".

Зараз у чорноморській країні є 99 підтверджених випадків коронавірусу. Хоча чиновники закрили школи та припинили рейси з Італії, найбільшу стурбованість викликає те, що понад мільйон румунів, які мешкають там, можуть повернутися додому на Великдень.

Законодавці голосували невеликими групами та опитували кандидатів у міністри через телефонну конференцію. 

Хоча владна Ліберальна партія наполягала на проведенні дострокових виборів, вона відмовилася від цього плану після загострення спалаху коронавірусу. Зараз вона планує залишатися при владі до планових загальних виборів восени.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
А не ты ли им помог? Ведь если бы не было ваших карличных партий то ситуация была бы другая. Не прошла бы жирная свинья во второй тур. А там еще бабка на двое гадала, был бы этот гаденыш президентом? Вы все усирались от желания попасть в Рааду. Может вам надо перед народом покаяться? Сказать простите, бес попутал. Так нет гордыня не дает.
Кот Матроскин
Всё идёт по сценарию сериала "СЛУГА НАРОДА".
Кот Матроскин
Автор наверняка коронавирус подхватил. Срочно в карцер!
Кот Матроскин
Печалька печалистая!
Кот Матроскин
Если мне не изменяет память, Конституцию тоже ночью принимали...
кипчак
Мало им бед на головы украинцев. Придумали наконец неотразимый повод для горячего конфликта с соседом. Все неймется продажным "патриотам".
а
А что же ты, мразота, молчищь? Хорошотчужими руками жар загребать? Хотел в рай вьехать на чужом горбу? Само то не способное чего то добиватся?