События в миреparlament.uaOct 2

У Румунії загорілася COVID-лікарня - є загиблі

nk_hauz/zwZK1ivng.jpeg

У Румунії в інфекційній лікарні міста Констанца сталася пожежа, унаслідок якої загинуло семеро пацієнтів з COVID-відділення.

Про це повідомили в Digi24.

З інформації, якою я володію, ми маємо сім померлих, ідентифікацію слід проводити, будемо сподіватися, що кількість померлих не збільшиться. Швидше за все, буде доступна експертиза, щоб побачити причини, незалежно від того, чи можуть вони бути призначені людині чи ні. Не всі мертві були знайдені на ліжках, не всі спалені, деякі померли в нетверезому стані від диму, - сказав Віорел Телічану, головний прокурор при Констанцькому трибуналі.

Зазначили, що пожежа спалахнула на першому поверсі. Рятувальникам вдалося евакуювати 113 людей, з яких 50 перевели до інших лікарень.

Додали, що пожежа сталася через певні порушення в електроустановках. Також в інфекційній лікарні не було пожежної установки.

💬 Последние комментарии
е
когда собаке делать нечего, она яйца лижет.... ну вот КАК отмена перевода часов будет противодействовать "российской агрессии"?...если ту же Россию абсолютно не смущает наличие на своей территории 7 или 8 часовых поясов..... дебилы блин....
е
Елена, так что ВСЕ эти люди недоумки ничего не понимающие или ТЫ тупая дура?? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, брехло? ТВОЙ герой Сеня-кролик тоже недоумок у тебя???))))
е
СРАЗУ видна ВСЯ мощь тупого интеллекта... Тебе склеротичке напомнить ТВОИ утверждения по газу, по развитию промышленности??? Ты когда за СВОИ слова отвечать начнешь, а брехло трепливое??? Не можешь за свои слова отвечать, тогда заткнись и вали отсюда в свою Америку к морячкам под мост!!!
:-(
Даун
:-)
ФилосоФ трех строк
:-(
голос с того света...
Гость
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота.