События в миреwww.pravda.com.ua22 мая

У Сальвадорі в садку колишнього полісмена знайшли вісім тіл

nk_hauz/-mai-va4imq8pzlhnhmk.png

Тіла щонайменше восьми осіб знайшли в могилі в садку колишнього поліцейського Уго Ернесто Осоріо Чавеса в Сальвадорі.

51-річний Уго Ернесто Осоріо Чавес був затриманий в місті Чалчуапа в цьому місяці за вбивство 57-річної жінки та її 26-річної дочки. Він зізнався у вбивстві. Але коли бригади судово-медичних експертів обшукали його будинок приблизно за 78 км від столиці країни Сан-Сальвадора, вони виявили як мінімум сім ям з тілами, деякі з яких, можливо, були поховані ще два роки тому.

У п'ятницю прокурор Макс Муньос заявив, що з однієї з могил вилучили вісім тіл. Для встановлення особи жертв проведуть тести ДНК.

Як повідомляється, у могилах може бути більше тіл, більшість з них, як вважається, належать жінкам або дівчатам. На ексгумацію всіх тіл може піти місяць.

Поліція вважає, що це відкриття розкриває таємну мережу вбивць, що діє більше десяти років. Ще 10 осіб були звинувачені у вбивстві дев'яти жінок в імовірно пов'язаних вбивствах, а також в чотирьох інших вбивствах жертв, тіла яких були виявлені в тому ж будинку.

Маурісіо Арріаса, глава національної поліції Сальвадора, сказав, що Осоріо був відсторонений від служби 15 років тому – після того, як його визнали винним в зґвалтуванні жінки, а також у незаконному сексі з неповнолітньою, злочини, за які він в підсумку був засуджений до п'яти років позбавлення волі.

BBC зазначає, що в Сальвадорі один з найвищих показників вбивств жінок або дівчаток в Латинській Америці за ознакою статі.

💬 Последние комментарии
Одессит
Удивительно и очевидно в одночасье, что глава этой их псевдорганизации еретиков не знает даже, что человек по божественной иерархии стоит превыше ангелов, создан по Образу и Подобию Божьему, Образу Творца и является также творческой личностью, может творить, создавать и изобретать, в отличии от ангелов. А адская сотня итак нынче пребывает в муках, так эти дураки им ещё добавляют греха, потому что то, что мы посеяли в этой земной жизни, то нам и там добавляет, если имеет греховное продолжение здесь.
Весёлый Роджер
ДЛЯ ВСЕХ!!! А вот ТВАРЬ продажная Шмуля Сруля, этот переодетый у жинку, пыдар пропа_Хандон, стыдливо промолчал, а ведь знал об этом, срань пердучая - ЗНАЛ!!! Вот всё его отношение к хунте и бандеровцам!
Весёлый Роджер
Я Каменяра имел ввиду! А то тут не точность получилась...
Очевидец
Блумберг - агентство лжецов, видимо у САШ очень большие проблемы
Гость
Н-дааа - и все заробитчаны назад до Гуцулии... Класс... Ну, ну
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.