У Шанхаї відкриють найбільший у світі планетарій
События в миреlemonade.style06 июля 2021

У Шанхаї відкриють найбільший у світі планетарій

У Шанхаї (КНР) 17 липня відбудеться офіційна церемонія відкриття найбільшого у світі планетарію з огляду на розмір будівель.

Комплекс почали будувати у листопаді 2016 року, повідомляє Global News. Він розташований у пілотній зоні вільної торгівлі Лінганг в Шанхаї. Загальна площа головної будівлі — 38 тисяч квадратних метрів, а комплексу в цілому — 58,6 тисячі квадратних метрів. Це філіал Шанхайського музею науки та технологій.

Планетарій відкриється для відвідувачів 18 липня. Вже запрацювали офіційний вебсайт та акаунт музею у WeChat.

У музеї є кінотеатр 8К та виставкові площі різної тематики. Тут будуть близько рідкісних 70 метеоритів з Місяця, Марсу та астероїда Веста, а також понад 120 колекцій артефактів, включаючи оригінальні роботи Ісаака Ньютона, Галілео Галілея, Йоганна Кеплера та інших вчених.

Відвідувачам покажуть такі технології, як візуалізація даних, доповнена та віртуальна реальність, біометрія, щоб допомогти гостям отримати знання з астрономії та науки за допомогою взаємодії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3 класса церковноприходской
Пока учителя с учениками батрачат на Пана Польского, бездомные зольдаты оккупировали их Школу и победили *рускава язика* прямо в зародыше... согласно закону, который подписал президент Владимир Зеленский - все убыточные Школы, Институты и Универы пора закрывать нах ( как институт благородных девц в Смольном при Ленине) и на их месте открывать солдатские казармы, публичные дома и казино , передает «Районка»
Петров и Боширов
Путин отравил президента Кравчука боевым ядом *Новичок*, У Кравчука подтвердили его тяжелое состояние и похмельный синдром. Родственники и друзья уже приступили к дерибану его наследства - всего нажитого *непосильным* трудом
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.