У Шотландії хочуть провести другий референдум для відділення від Британії
События в миреwww.depo.ua10 мая 2021

У Шотландії хочуть провести другий референдум для відділення від Британії

У Шотландії хочуть повернутися до ЄС та відділитися від Великої Британії.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на BBC.

Зазначається, що до шотландського парламенту проходять, зокрема, Шотландська національна партія (SNP) та "зелені". Вони отримали більшість — 72 мандати (64 і 8) з 129 й обидві виступають за відділення регіону від Британії. Ще 31 місце дісталося Консервативній партії, 22 — лейбористам, чотири — партії "Ліберальні демократи".

Так, лідер Шотландської національної партії і глава уряду Нікола Стерджен заявила ще до підрахунку голосів, що, оскільки більшість у парламенті гарантовано буде за партіями, які виступають за референдум, то вони повинні будуть виконати свою передвиборчу обіцянку — оголосити новий, другий референдум про незалежність.

Водночас премʼєр міністр Британії Борис Джонсон вже назвав цю ідею "безвідповідальною і безрозсудною", особливо в умовах пандемії.

1 комментарий

Написать комментарий
  • А уКРАИНА ЭТО СДЕЛАЛА
    10 мая 2021
    Будут ли шотландцев бомбить с самолётов и обстреливать артиллерией и миномётами, как это сделала украина?
    Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.