У штаті Юта чоловіків зобов’язали оплачувати половину витрат на вагітність
События в миреnewformat.info7 дней назад

У штаті Юта чоловіків зобов’язали оплачувати половину витрат на вагітність

В американському штаті Юта біологічні батьки, відповідно до закону, прийнятому місцевої легіслатурою і підписаним губернатором Спенсером Коксом, будуть зобов’язані компенсувати матерям половину витрат на вагітність, пологи і медичну страховку під час вагітності.

Про це повідомила місцева газета Salt Lake Tribune.

Закон покликаний підвищити відповідальність чоловіків, а також шляхом фінансової підтримки утримати матерів від переривання вагітності. За аборт біологічні батьки заплатять тільки в разі зґвалтування або ситуацій, коли вагітність піддає ризику життя жінки. Якщо батьківство піддається сумніву, платежі відкладаються до отримання доказів спорідненості.

Згідно з підрахунками неурядової організації FAIR Health, середня вартість ведення вагітності та пологів у США коливається в межах від $ 5 до $ 11 тис. для природних пологів і від $ 7,5 до $ 14,5 тис. У випадках кесаревого розтину.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
укрАина никогда не будет богатой и счастливой. Это квазигосударственное образование создавалось как русофобская площадка на границе с Россией. Хохол должен быть бедным и винить в своих бедах клятых москалей. Это единственная задача укрАины. Если хохлопотамы вдруг станут богатыми и счастливыми (что в принципе без России невозможно), то пропадет и сам смысл существования этой недостраны. Америка с нами, и она такого никогда не допустит. Пиндосы меньше всего заинтересованы в этом. Им нужны тупые, нищие, злобные орки, которыми хохлоту в настоящее время и являются.
Елена
Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,я не за войну говорю,а за богатую и счастливую Украину.
Елена
Не в Крыму, тебе туда дорога заказана,а на южном берегу Северного Ледовитого океана ты будешь отдыхать,а медаль тебе дадут,медаль Иуды,ха.ты её давно заслужил.
Игбун Хохлов
Полегчало? Неужели сразу было непонятно, что из себя представляет это жиденок?
Отож
Достаточно Ермаку дать,как той обезьяне,гранату.
Одесст
Родную мать продадут. Как все знакомо.
999
Везет нам с главнокомандующими! Два бухгалтера - ефрейтор Ющенко с министром обороны рядовым Ехануровым. Теперь - допризывник,прятавшийся от повесток из военкомата,Зеленский.