События в миреmind.ua29 мая

У Швейцарії можуть ввести покарання для банкірів, якщо їх банк втратить гроші

nk_hauz/-maov_umgmt8m6b_8ct5.jpg

Швейцарські парламентарії після фінансових втрат Credit Suisse через крах фонду Archegos Capital Management і фінансової компанії Greensill Capital обговорюють введення штрафів для банкірів, пише Forbesз посиланням на Reuters. Швейцарія може переглянути систему, в рамках якої високопоставлені банкіри були «переважно недоторканними».

«Директора банків не беруть на себе відповідальність за свої дії, тому що в цьому немає потреби. Немає справжніх санкцій за погане управління», – заявив член парламенту Швейцарії від партії «зелених» Герхард Андрей. За його словами, скандали за участю Credit Suisse «від Мозамбіку до Greensill» завдають шкоди репутації Швейцарії.

Він запропонував провести реформу, яка передбачатиме, що «якщо щось піде не так, менеджер понесе відповідальність».

Пропозиції Андрея підготовлені за прикладом британської моделі регулювання, яка передбачає пряму відповідальність топ-менеджерів фінансової організації за її дії, зазначає Reuters. Швейцарські парламентарі обговорять пропозиції в найближчі дні.

Низка скандалів за участю Credit Suisse також привернула увагу швейцарського регулятора FINMA, якому складно штрафувати банкірів, оскільки за законом карати можна тільки керівників, які залучені в порушення безпосередньо, відзначає Reuters.

Представник FINMA заявив агентству, що регулятор вітає обговорення «оптимізації питань особистої відповідальності». Інші фінансові центри світу заходять у цих питаннях «значно далі Швейцарії», додав він.

На початку березня компанія Greensill Capital, яку кредитував Credit Suisse, оголосила про банкрутство. Банк був змушений заморозити $10 млрд, а Greensill Capital залишилася винна йому $140 млн.

Наприкінці березня про банкрутство оголосив хедж-фонд Archegos Capital Management, якій Credit Suisse надавав послуги прайм-брокера за операціями з деривативами. У квітні Credit Suisse оцінив свої втрати від краху Archegos в більш ніж $5 млрд.

Рада директорів Credit Suisse почала розслідування, в рамках яких планується «проаналізувати ширші наслідки» події, заявив Reuters представник банку. Крім того, банкіри Credit Suisse зіткнулися з розглядами в США і Великобританії через позики, надані Мозамбіку, нагадує Reuters.

Американські обвинувачі в минулому році заявили, що вивчають роль банку в справі про корупцію на $2 млрд через кошти, надані на розвиток берегової оборони Мозамбіку. Credit Suisse заявив, що співпрацює зі слідством.

💬 Последние комментарии
Луна -2
В отношении лиЦА -КАКОГО ?уКРАИНСКОГО ЧТО -ЛИ:в России -то в случае войны (если на нее нападут , что не дай Бог,соберутся с силами , и дадут отпор,И ты меня прости все эти лица - государственные чиновники - ТОТ ЖЕ Миллер ,Сечин,Шаманов,Они работают на государство -А что на Украине - кто у нас заинтересован в работе не на свой карман , а именно на государство - ну ка назови?Таких нет- есть только те кто работает на свой карман . тот же Порошенко ,тот же Ахметов,тот же Коломойский..
Луна -2
Вопрос - как действовала Украина - она что отстаивала свои права - или отошла в сторону -О российском Крыме не беспокойся -Путин его амерам не отдаст - Одно дело Крым времен Януковича ,КОТОРЫЙ БЫЛ ЛОЯЛЕН к России, а совсем другое дело - Украина недружественная в лапах америуканцев - То как ты думаешь сам......Думаю, Путин его не отдаст .
Луна -2
Внимательно читай газеты, и ресурсы на интернете - может и проскользнет что -либо в твоей дурной головушке .Об этом даже украинские ресурсы писали ,Так что мил друг смирись ...В результате всенародного Рефрендума - в Крыму проголосовало - до 90% ЖИТЕЛЕЙ КРЫМА.
е
Елена, вот он твой мировой лидер...по мусору..
Весёлый Роджер
На Мальте нельзя, а на дешёвой АЗС можно! Так Шмуля Сруля! МРАЗЬ пархато-щирая! Расскажи як ты там працюешь дупой на травке, лобстером у канавки? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Расскажи нам, як щирая колония xoxлатых мартышек, вже ВОСЕМЬ РОКИВ, скачет у Эуропу та продаёт там на шляхах и у сортирах свою нищебродную *опу! Яки покращення? Ну дафай брехло пархатое начинай....
е
А по имени уже ссышь назвать сама знаешь кого?))) чуешь, что там в случае чего точно спросят: и за бред в сторону России и за сдачу америкосам национальных интересов...
Игбун Хохлов
Хохлоту не знает слова "РЕФЕРЕНДУМ"?