У Швейцарії можуть ввести покарання для банкірів, якщо їх банк втратить гроші
События в миреmind.ua29 мая 2021

У Швейцарії можуть ввести покарання для банкірів, якщо їх банк втратить гроші

Швейцарські парламентарії після фінансових втрат Credit Suisse через крах фонду Archegos Capital Management і фінансової компанії Greensill Capital обговорюють введення штрафів для банкірів, пише Forbesз посиланням на Reuters. Швейцарія може переглянути систему, в рамках якої високопоставлені банкіри були «переважно недоторканними».

«Директора банків не беруть на себе відповідальність за свої дії, тому що в цьому немає потреби. Немає справжніх санкцій за погане управління», – заявив член парламенту Швейцарії від партії «зелених» Герхард Андрей. За його словами, скандали за участю Credit Suisse «від Мозамбіку до Greensill» завдають шкоди репутації Швейцарії.

Він запропонував провести реформу, яка передбачатиме, що «якщо щось піде не так, менеджер понесе відповідальність».

Пропозиції Андрея підготовлені за прикладом британської моделі регулювання, яка передбачає пряму відповідальність топ-менеджерів фінансової організації за її дії, зазначає Reuters. Швейцарські парламентарі обговорять пропозиції в найближчі дні.

Низка скандалів за участю Credit Suisse також привернула увагу швейцарського регулятора FINMA, якому складно штрафувати банкірів, оскільки за законом карати можна тільки керівників, які залучені в порушення безпосередньо, відзначає Reuters.

Представник FINMA заявив агентству, що регулятор вітає обговорення «оптимізації питань особистої відповідальності». Інші фінансові центри світу заходять у цих питаннях «значно далі Швейцарії», додав він.

На початку березня компанія Greensill Capital, яку кредитував Credit Suisse, оголосила про банкрутство. Банк був змушений заморозити $10 млрд, а Greensill Capital залишилася винна йому $140 млн.

Наприкінці березня про банкрутство оголосив хедж-фонд Archegos Capital Management, якій Credit Suisse надавав послуги прайм-брокера за операціями з деривативами. У квітні Credit Suisse оцінив свої втрати від краху Archegos в більш ніж $5 млрд.

Рада директорів Credit Suisse почала розслідування, в рамках яких планується «проаналізувати ширші наслідки» події, заявив Reuters представник банку. Крім того, банкіри Credit Suisse зіткнулися з розглядами в США і Великобританії через позики, надані Мозамбіку, нагадує Reuters.

Американські обвинувачі в минулому році заявили, що вивчають роль банку в справі про корупцію на $2 млрд через кошти, надані на розвиток берегової оборони Мозамбіку. Credit Suisse заявив, що співпрацює зі слідством.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ахаха,сдохни падаль.
Крашеная блондинка
Тупая блядь чухонская, в печи гореть будешь.
Елена
Писю пососи, нацистскую и особенно Роджера,досуха,а он тебя в жопу отдерёт,три раза, пидарок ты.
Крашенная блондинка
А настоящие славяне, согласно древнейшему свидетельству жида Прокопиуса, не были нацистами.
Крашеная блондинка
Так просто напиши, что ты нацист и не мучай жопу. А в свете передовой науки выясняется, что нацисты происходят не только из-за Урала, но и от монголоидов, да еще и недавно. Так что, нацисты сосали, сосут и всегда сосать будут.
Игбун Хохлов
Не получится. Венгры живут на так называемой "украине" с 9 века. "898 В год 6406. Шли угры мимо Киева горою, которая прозывается теперь Угорской, пришли к Днепру и стали вежами: ходили они так же, как теперь половцы. И, придя с востока, устремились через великие горы, которые прозвались Угорскими горами, и стали воевать с жившими там волохами и славянами. Сидели ведь тут прежде славяне, а затем Славянскую землю захватили волохи. А после угры прогнали волохов, унаследовали ту землю и поселились со славянами, покорив их себе; и с тех пор прозвалась земля Угорской. " А правил в Киеве с 882 года русский князь Олег. Значит надо, русских сначала коренным народом признавать. И в Крыму русские были раньше татар. Вот хохлоту - дикое племя, пришедшее на славянские земли из очень средней Азии, должно покинуть эту территорию. Тогда все придет в порядок.
Елена
У природы нет плохой погоды, каждая природа благодать, ну а козлоослик, козлоослик,он то он на Мальте просто плять,хе