События в миреrubryka.comJul 11

У швейцарському місті на багатоповерхових будинках зобов'язали створювати зелені зони

nk_hauz/-mekw3m7v5wi_3lzepsn.jpg

Швейцарське місто Базель стало першим містом у світі, яке зобов'язало на законодавчому рівні створювати зелені зони на дахах новобудов.

Про це пише Euronews.

З урахуванням зростаючого числа даних, що свідчать про те, що більш екологічні міста забезпечують більш здорові міста, вкрай важливо, щоб планувальники міст створювали простір для біорізноманіття.

З огляду на це адміністрація міського планування Базеля зробила "зелені" дахи у місті обов'язковими. Ця нова вимога дозволяє розширити зелений простір, а також допомагає охолонути будівлям у літню пору.

У рамках стратегії Базеля в галузі біорізноманіття протягом останніх 15 років зелені місця є обов'язковими для всіх нових і модернізованих будівель з плоскими дахами. Тепер, коли це було зроблено обов'язковим, було побудовано понад 1 мільйон квадратних метрів "зелених" дахів, що робить його провідним містом в "озелененні" міського простору.

Науковий співробітник Інституту навколишнього середовища і природних ресурсів в Цюріху д-р Стефан Бреннейзен роками консультує швейцарських розробників і підрядників для досягнення зелених інновацій.

Маючи намір вирішити проблеми втрат енергії та підвищення температури через зміну клімату, Бреннайзен хотів використовувати закинуті місця в місті для озеленення.

"Тут, у Базелі, ми помітили, що плоскі дахи використовуються недостатньо і можуть бути цінними ділянками для природи", – пояснює він.

Закріпивши зелений простір у законі про будівництво, Бреннайзен і його команда запевнили, що це залишиться незмінним для архітектури Базеля.

💬 Последние комментарии
мим
интересно
Рука Авакова и Бе Бе бе (Мимино 2.0)
"Саакашвили покинул орбиту Украины... благодаря Авакову" - признался бывший президент Грузии. Ради такой навязчивой идеи.министру даже пришлось покинуть свой "хлебный" пост, а самому Мишико уносить ноги в ящиках с кинзой и укропом. - "Я испитываю к падсудимому Саакащвилли такой неприязнь, что даже кушать немогу" - признался Аваков
UA и ещё Уее - или стара дупа НЭ гуде по новому
Юлия Тимошенко,,, опять... в очередной раз для тупых, повторно призвала граждан Украины собраться на очередную бессрочную акцию протеста 15 ноября. Никто не выЖил, и не выШел...💩🐻 🎅🎄👉⏰
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!