У швейцарському місті на багатоповерхових будинках зобов'язали створювати зелені зони
События в миреrubryka.com11 июля 2021

У швейцарському місті на багатоповерхових будинках зобов'язали створювати зелені зони

Швейцарське місто Базель стало першим містом у світі, яке зобов'язало на законодавчому рівні створювати зелені зони на дахах новобудов.

Про це пише Euronews.

З урахуванням зростаючого числа даних, що свідчать про те, що більш екологічні міста забезпечують більш здорові міста, вкрай важливо, щоб планувальники міст створювали простір для біорізноманіття.

З огляду на це адміністрація міського планування Базеля зробила "зелені" дахи у місті обов'язковими. Ця нова вимога дозволяє розширити зелений простір, а також допомагає охолонути будівлям у літню пору.

У рамках стратегії Базеля в галузі біорізноманіття протягом останніх 15 років зелені місця є обов'язковими для всіх нових і модернізованих будівель з плоскими дахами. Тепер, коли це було зроблено обов'язковим, було побудовано понад 1 мільйон квадратних метрів "зелених" дахів, що робить його провідним містом в "озелененні" міського простору.

Науковий співробітник Інституту навколишнього середовища і природних ресурсів в Цюріху д-р Стефан Бреннейзен роками консультує швейцарських розробників і підрядників для досягнення зелених інновацій.

Маючи намір вирішити проблеми втрат енергії та підвищення температури через зміну клімату, Бреннайзен хотів використовувати закинуті місця в місті для озеленення.

"Тут, у Базелі, ми помітили, що плоскі дахи використовуються недостатньо і можуть бути цінними ділянками для природи", – пояснює він.

Закріпивши зелений простір у законі про будівництво, Бреннайзен і його команда запевнили, що це залишиться незмінним для архітектури Базеля.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет Луночка! А ты ему напомни фильм "Асса" про что он там? Про простого кладовщика кальсонника? А там если помнишь, гл. герой ходит по кораблю и смотрит сколько контейнеров можно провезти нелегально! Вот это масштабы и всё под прикрытием партЕйной номенклатуры! А брюлики дочки Брежнева, так это верхушка айсберга, сколько утекло по другим ... то уже никому не известно! Вернее известны, в виде целых кварталов вилл из новых переселенцев. А народ стоял в очередях за туалетной бумагой и ... да почти за всем!
Весёлый Роджер
И тут ты Шмуля тварь брехливая, как обычно СОВРАЛ!!! Не такая была фраза и не те суммы и не проценты! МУДАК ТЫ ПРОДАЖНЫЙ - гивномётчик жидоxoxлячий - фекалия своего народа! "Путин заявил, чтo из денег выделенных на бoрьбу с кoвидoм, чиновники украли всегo 10%, чтo сoвсем немнoгo…" Там не триллионы казёл ты ванючий, а миллиарды! Ошибся ты чуток в ТЫСЯЧУ раз! Смокчи и дальше пиндосов фуй! А шо ты про воровство на Украине - ни ГУ-ГУ? Как там Продан? Сидит за 800 млн грн спиСженных? Ага сидит, насвоей вилле в Италии пид городом Комо! Сала ворам-керивникам и их сосунам пропа_Хандонам хунты!
Луна-2
Откуда ты знаешь что не вывозили?Вывозили через дипломатические каналы те же доллары -мне рассказывали ..И в швейцарские банки вкладывали .. Они же знали что в конце 80-х начале 90-х СССР рспадется.. -вот и готовились..
Весёлый Роджер
Ось то да! Это ты к чему, шо если вещь в социалистическом государстве переехала с гос.склада у хату кладовщику - то это просто смена места хранения? КРУТО ты выкрутился! Хотя думуваю, шо в то время, ОБХСС бы тебе не поверил и впаял тебе срок на всю катушку! А при Сталине - это стенка!!! То есть ты не воровал вещи, а тильки брал их на ответственное хранение у свою хату? Так? Это типа долговременного бесплатного лизинга? А ящики тушенки и сгущенки, ты просто брал на дегустацию и маркетинговые исследования рынков сбыта? Так мудак?
Луна-2
Напугает заяц волка Что пойдет он на Восток только вот не будет толка Ведь погибнет весь росток.... запад не отпустит Украину. Он ее не полностью ограбит И врагом своим Китай считая. Вновь на Украину связь наладит.
Елена
А при том тогда не вывозили из страны, чуешь разницу?
Отож
Эстонцы не выговаривают Б,Г и Д. Н.п.: "не тай пок" это "не дай Бог". И анекдот. Едет в авто эстонец. Увидал свежую коровью лепешку,остановился и сгреб ее в носовой платок со словами: "приКотится!" Через неделю едет через то же место,выходит из авто и со словами "не приКотилось" вытряхивает лепешку.Вот такой тормозной менталитет