События в миреwww.eurointegration.com.uaAug 12

У Швеції оголосили вироки 18 людям у масштабній справі щодо шахрайства з соцдопомогою

nk_hauz/2-t0e6GnR.jpeg

Окружний суд Гетеборга оголосив вироки у масштабній справі щодо шахрайства з соціальною допомогою на загальну суму понад 43 млн шведських крон (близько 4 млн євро).

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє SVT.

Загалом у справі з квітня 2021 року судили 22 осіб, пов’язаних з компанією соцдопомоги з Гетеборга - за відмивання коштів та шахрайство з обтяжуючими обставинами і підробку документів. Справа за цими статтями є, ймовірно, найбільшою за останній час.

Чотирьох людей у справі повністю виправдали, 18 - засудили. З них 14 отримали терміни від 10 місяців до 7 років позбавлення волі.

Підсудних звинуватили у тому, що вони повністю вигадали або завищили реальні потреби отримувачів допомоги, що призвело до завищення виплат з бюджетних коштів на 43 млн крон. В одному випадку жінка роками отримувала завищену допомогу - загалом майже 20 млн крон.

"Це дуже серйозний злочин. Ці люди роками надавали неправдиву інформацію Агентству соціального страхування і владі Гетеборга", - зазначила суддя Ева Алсін.

Слідство зібрало масштабну доказову базу, що включає фінансові транзакції, докази поїздок та покупок осіб, яким здійснювалися виплати за посередництва компанії. У тому числі докази включають фото й відеоматеріали, які свідчать, що люди, які на папері нібито потребували значної опіки і не могли самостійно пересуватися, ходять у магазини і відвідують вечірки та весілля, а також чеки, що засвідчують придбання дорогого дизайнерського одягу і сумок.

Видання Aftonbladet додає, що ключові фігуранти у справі є членами однієї родини - батьками і донькою. Для того щоб надурити страховиків, виготовляли сфальсифіковані медичні довідки і фіктивно наймали людей, які нібито допомагали отримувачам допомоги у побуті, але насправді не виконували цієї роботи.

💬 Последние комментарии
Ы
У тёти, бедняжки, черепно-мозговая травма. Не обращайте внимания. Осень. Обострение. 30 серебреников...
Ы
Эк, несёт жопорожца. Уж советовал таблетки, не помогает, болезному. Ну, дрищи дальше, бедолага.
Подвирья Скотыняк
бедный Оруэл даже не знал что писал свой "Скотный двор" про Украину будущего
Starый Йухан
Украинство головного мозга - тяжёлая форма психического расстройства.
Весёлый Роджер
ОЙ да нЫчого вони ны зробили! Так тут Шмуля пропа_Хандон брешет! Там уси трубы из картону, писли першого дождичка размокнуть. Шо не верите? А чаму? Ну а как иначе, ведь все же на Украине верят, если у четверг, писли дождичка, на Лысой горе, засвистят раки гимн - щенывмырла, то зразу щирые скакуны запанують! Ось воно як!
Весёлый Роджер
ЭЙ мудак бандеровский! А вот это ты тогда на фуя написал? "Там статья третья с верху вниз,как деньги улетают из России за границу."??? То есть, если Порошенко пиСдит гроши у Панаму - цэ файно, а вот москалям НЫ, им дулю! Вот ты тварь продажная, сосун пиндосов!
Весёлый Роджер
«Елена – 27 июля 2020- Роджер всё врёшь,на майдан люди вышли за лучшую жизнь,за европейский уровень жизни,а не просто так. …» «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.»«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег…» Даже ШЕСТЬ доллярив, казали паны шо напечатают, с портретом Зели!!! Як цэ файно, Зеленский на зелений бумажке! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории!