События в миреwww.ukrinform.ua19 апр.

У Сирії починають прийом заяв від кандидатів у президенти

З 19 квітня в Сирії починається прийом заяв від кандидатів на посаду президента - вибори глави держави призначені на 26 травня.

nk_hauz/-myca0c-ozm6lr6vdd6n.jpg

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на агентство САНА.

Відповідну інформацію оприлюднив спікер Народної ради (парламенту) Сирії Хаммуда Саббаг. Він оголосив про початок прийому заяв від кандидатів на посаду президента, починаючи з завтрашнього дня, 19 квітня.

Виступаючи на екстреному засіданні парламенту Саббаг підкреслив, що Вищий конституційний суд прийматиме заяви протягом десяти днів - до кінця середи, 28 квітня.

Зазначається, що сирійці, які проживають за кордоном, можуть проголосувати 20 травня, тоді як вибори в самій Сирії призначені на 26 травня.

Як відомо, збройний і політичний конфлікт у Сирії почався в березні 2011 року. Режим Башара Асада розгорнув жорстокі репресії проти населення країни. У конфлікт активно втручаються зовнішні сили, зокрема, Туреччина і Росія, при цьому російська авіація проводить системні бомбардування сирійських міст.

Резолюція РБ ООН 2254 передбачає процес політичного врегулювання в Сирії, в тому числі проведення вільних і справедливих виборів - відповідно до нової конституції під егідою і наглядом Організації Об'єднаних Націй.

💬 Последние комментарии
Гость
И если поживём... и как-то так.
Макс
На «Саммит за демократию», который будет проведен США в режиме видеоконференции 9-10 декабря 2021 года, не пригласили Турцию. Китай, Россия, Венгрия, Египет и Вьетнам также не были приглашены.
наблюдатель
"На Украине ложно-власть пришла с Майданом. И началась тяжелая гражданская война. Вот только все закончилось горем и обманом. А значит горя нахлебаемся сполна" (творч. зарисовка). Да "на чужой, навязанной нам извне Гражданской войне — навязанной США и их евросателлитами, ястребами войны. Не станут погибшие за фашистскую Украину героями, не войдут они в историю победителями. Убивать собственный народ нельзя!"
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Елена
Не шали.
Елена
Тебе верить нельзя, конечно сразу было понятно по твоим комментариям что ты из Славянска или с под него,тут понятно, насчёт молдован,то просто подколка такая,зная отдельных их.