События в миреwww.ukrinform.uaApr 19

У Сирії починають прийом заяв від кандидатів у президенти

З 19 квітня в Сирії починається прийом заяв від кандидатів на посаду президента - вибори глави держави призначені на 26 травня.

nk_hauz/-myca0c-ozm6lr6vdd6n.jpg

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на агентство САНА.

Відповідну інформацію оприлюднив спікер Народної ради (парламенту) Сирії Хаммуда Саббаг. Він оголосив про початок прийому заяв від кандидатів на посаду президента, починаючи з завтрашнього дня, 19 квітня.

Виступаючи на екстреному засіданні парламенту Саббаг підкреслив, що Вищий конституційний суд прийматиме заяви протягом десяти днів - до кінця середи, 28 квітня.

Зазначається, що сирійці, які проживають за кордоном, можуть проголосувати 20 травня, тоді як вибори в самій Сирії призначені на 26 травня.

Як відомо, збройний і політичний конфлікт у Сирії почався в березні 2011 року. Режим Башара Асада розгорнув жорстокі репресії проти населення країни. У конфлікт активно втручаються зовнішні сили, зокрема, Туреччина і Росія, при цьому російська авіація проводить системні бомбардування сирійських міст.

Резолюція РБ ООН 2254 передбачає процес політичного врегулювання в Сирії, в тому числі проведення вільних і справедливих виборів - відповідно до нової конституції під егідою і наглядом Організації Об'єднаних Націй.

💬 Последние комментарии
Жуть
Адский священник.
е
ТУПАЯ, Гуантанамо закрыли.... ну ТУПАЯ, с пятого раза и то не поняла....
е
ну расскажи на ЧЕМ держится курс ЛЮБОЙ национальной валюты? Давай блесни интеллектом... а доллар твой как и гривна просто фантик, не веришь? об этом даже недоумки Байден и американский министр финансов сказали... ну давай расскажи что ОНИ тоже ничего не понимают..)))
Ленка
Это форс мажор! Слава украине!
е
не его конечно, а жопу свою работящую хвали, она ж морячков под мостами ублажает..правда в америку свою поехать не можешь, видать плохо ублажаешь, не всем жопы вылизываешь, да и сосешь видать херово...работать иди, толку больше будет...
е
Привет, если дома газовая плита, то смысла особого в электрочайнике не вижу.. скорость закипания практически одинаковая, а расходы ниже
Ост
Украина особая, у неё есть активисты. Активничают, а делом Не занимаются.