События в миреwww.eurointegration.com.ua21 мар.

У Словаччині призначили новий уряд, окрім глави МЗС, якого чекає карантин

Президентка Словаччини Зузана Чапутова призначила новий уряд на чолі з прем’єром Ігорем Матовичем.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на видання Aktuality.

Зранку у суботу у Братиславському граді відбулася церемонія підписання коаліційної угоди. До керівної коаліції увійшли чотири партії OĽaNO, "Ми – сім’я", SaS та "За людей".

Уряд бере на себе не тільки владу, а й насамперед відповідальність, заявила президентка Зузана Чапутова після призначення членів уряду.

За її словами, Словаччина потребує відповідального і гідного уряду, сильних лідерів і державних діячів. У зв'язку з поширенням нового коронавірусу вона також заявила про необхідність захистити якомога більше життів.

nk_hauz/-m2xx5pxs_7ggbjgrihf.jpg

Матович пообіцяв, що його кабінет буде керувати відкрито, не відриваючись від життя людей. Серед пріоритетів уряду він назвав боротьбу з пандемією коронавірусу.

Окрім прем'єра, в новому уряді 15 міністрів. Найбільше крісел дісталося партії прем'єра OĽaNO.

Слід зазначити, що майбутній глава МЗС Іван Корчок не зміг відвідати церемонію призначення уряду, оскільки він як посол США займається репатріацією словаків у зв’язку з епідемією коронавірусу.

nk_hauz/-m2xx5p_ru76e_iwqqj7.jpg

Корчок висловив сподівання, що зможе вилетіти в Словаччину в понеділок. Після цього на нього чекає 14-денний карантин, як і всіх, хто повертається в країну з-за кордону.

💬 Последние комментарии
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Американская поддержка коррупции
Миграция происходит из-за коррупции. Коррупция происходит из-за правительства. А если американская поддержка коррумпированного правительства не помогла ему одолеть свою коррупцию, то американцы предлагают поддержку новому правительству вообще и жене бывшего президента в частности. Все как в родном Афганистане.
Мяколя
усе, пойду пройдуся по Хрещатику гляну на Депро т в й тикати у Польшу
Серж
Украина не Турция. На Украине предатель на предателе, и предателем погоняет.
е
Елена, так где говоришь воруют и под чьим управлением?
е
ни о чем, так что там с Украиной? шо тайна? воз и заткнись со своим Казахстаном!