У Словенії новим прем'єр-міністром призначили друга Орбана
События в миреwww.eurointegration.com.ua04 марта 2020

У Словенії новим прем'єр-міністром призначили друга Орбана

Лідер "Словенської демократичної партії" (SDS) Янез Янша призначений новим прем'єр-міністром Словенії.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на словенський портал Delo.

За призначення Янши проголосували 52 депутати парламенту Словенії, 31 був проти. Янша склав присягу глави уряду у вівторок ввечері. Призначення нового складу уряду має відбутися протягом 15 днів.

27 січня тодішній прем'єр-міністр Словенії Мар'ян Шарец подав у відставку і закликав до дострокових виборів, додавши, що його уряд меншості не в змозі просувати важливі закони.

Однак антиміграційна SDS (асоційована з Європейською народною партією) утворила коаліцію більшості з лівоцентристською SMC, консервативною "Новою Словенією" (NSi) та партією пенсіонерів Desus.

61-річний Янша, союзник угорського лідера Віктора Орбана, керував словенським урядом з 2004 по 2008 рік і з 2012 по 2013 рік. 

Партія Янши отримала більшість голосів на загальних виборах в червні 2018 року, але не здобула парламентської більшості.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Привет Ро.Я тут подумала ч т о наша "красивая и молодая" действительно ненавидит тебя. И ненавидит не за твои убеждения- для нее, мне кажется, это все равно -а за то, что ты мешаешь ей фейковать...Теперь насчет Черновол -революция выносит на поверхность всякую муть и отребье среди котрых находятся и личности типа Черновол.Дело,я думаю в том,что она нуждается в таких вот гиперактивных личностях .На них можно все потом списать
Весёлый Роджер
Спасибо Игбунчик! Я так и думал, шо Шмуля_Елен на печенега Ковтуна похож, от того он так не переносит сравнение его со свинорылой твариной! Может воны ридны брати? Лысый просто он мудак, всё он делает не так! А По уровню тупого спора и 3.14здеша ни о чём, с ответами про дожди на Марсе и дядьку у Куеве, он на уровне Ковтуна. А по уроню русофобии - может даже и выше!
Ил 2
Песах уже начался, позавчера. Наверно в раде праздник. Интересно, а в синагогах карантин?
Украиночка
Может решили Раду хоть от явных идиотов очистить?!
Ил 2
Сама журналистка тоже накосячила спрашивая о IV веке, там даже не XIV-й.
Весёлый Роджер
Наша жинка «почти младая» Елена на неё похожа – 100% сестра ридна. А я вот помню, как Елена писала тут - «я младая бандеровка»! Главное шо мозги те же, вернее на их месте кусок националистического гивна! Значит такая же запизденка - мразь засцанная! «….типова бандерівка. Смердюча та неохайна. Ті коси завжда звисають бурульками з голови - неначе немиті пейси. А про якесь застосування дезодоранту - годі й казати. Тому від неї і цей сморід - неначе всі бандерівці ігнорують самі поганеньки, самі дешевеньки дезодоранти. Смердючі неначе скунси. Ганьба бандерівцям.»
Игбун Хохлов
"... а то так есть хочется, что переночевать негде."