У Сполучених Штатах корінні мешканці мають намір «деколонізувати» свої продовольчі продукти
События в миреnewformat.info9 дней назад

У Сполучених Штатах корінні мешканці мають намір «деколонізувати» свої продовольчі продукти

Пандемія COVID-19 посилила прагнення корінних американців до продовольчої автономії, вони тепер відновлюють традиційні саджанці, сільськогосподарські культури і кулінарні методи, щоб «перевиховати» свій смак, повідомляє The Christian Science Monitor.

Навесні 2020 року, коли COVID-19 поширювався в Сполучених Штатах, Даніель Корнеліус посіяв перші насіння. Він проживає в горбистій сільській місцевості на півдні Медісона, де і посадив морква, помідори і традиційні індіанські рослини: боби, гарбуз і кукурудзу. Він допоміг іншим корінним американцям зробити те ж саме.

У вересні він відправився на ярмарок в резервацію Онейда недалеко від Грін-Бей, де обміняв свої продукти на перець, перепелині яйця і кукурудзяний суп. «Майже всі хотіли взяти у нього кленовий сироп», — зізнається він.

Корнеліус є частиною так званого руху за продовольчий суверенітет, яке стає все більш популярним серед корінних американців і направлено на збільшення місцевого виробництва з традиційними кулінарними практиками.

Для багатьох корінних американців повернення до традиційних продуктів і культур є частиною більш масштабних зусиль по «деколонізації» самих себе. Це один із способів виправити економічний і культурний збиток, нанесений нащадками європейців, які вигнали їх зі своїх земель, замкнули в резерваціях, відправили в школи-інтернати і зробили все, щоб відрізати їх від свого коріння.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ГРАМОТЕИ ХРЕНОВЫ
Хотя бы заголовки правильно писали! украину укрианой обозвали! Зрада вэлыка!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажется!
ВСЁ ГОРАЗДО СЕРЬЁЗНЕЕ
Нет. Тут всё гораздо серьёзнее, чем кажеся!
Елена
Да я к примеру говорила, найдут людей,а бы желание было такое сделать у заказчиков,вон Роджеру предложи миллион долларов,так он и жовто-блакитный прапор и щэ не вмэрлу будет носить и петь с утра до ночи,а ещё штук двести накинуть американских рублей он и вышиванки иголкой будет вышивать,хе.продажный он, полностью , Иуда .
Патріотів зливають
Та он просто прикалывается. Актер же ж. Комедийный жанр.
СКОРО ЖДИТЕ КИНО В уКРАИНЕ
В ближайшее время нам покажут кино с трупом. В трупе опознают зеленского. Обвинят кого - понятно! Поднимается жуткая суматоха с боевыми действиями. Настоящщий зеленский пьёт кофе у себя на даче. Скажете такого быть не может? Потому что не может быть никогда? А репетиции подобных сцен уже были. И режиссёр умелый имеется...
Патріотів зливають
Это правильно. Нельзя победить с теми, кто умеет только проигрывать. Теперь осталось найти тех, кто умеет побеждать. Это будет непросто.