События в миреukrainian.voanews.comAug 15

У США «безпрецедентне» зростання міграції на Мексиканському кордоні

nk_hauz/q6TcmVnnR.jpeg

Прикордонна служба США зераєструвала більше 200 000 випадків міграції на кордоні з Мексикою, найбільше за 21 рік. Про це заявив міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас.

«Ми зіткнулись із безпрецедентною кількістю мігрантів між пунктами пропуску на південному кордоні», - заявив Майоркас під час спілкування з пресою в Техасі у четвер.

Майоркас зауважив, що кількість випадків міграції враховує декілька перетинів кордону одним і тим же мігрантом. Кількість мігрантів за цей час перевищила 150 000, що відбповідає піковим значенням останніх місяців.

Правила, введені в часи президентства Дональда Трампа з метою стримування пандемії COVID-19, так званий «Розділ 42», дозволяє швидко депортувати мігрантів, а також передбачає подання ними заявки на статус біженців без перебування у США. Байден залишив це правило в силі, однак зробив виключення для дітей без супроводу та деяких інших категорій.

Саме ця норма викликала критику десятків організацій із захисту прав мігрантів у США. Більше 80 організацій звернулись до Байдена в п‘ятницю із закликом скасувати будь-які норми, які змушували б мігрантів чекати на розгляд своєї справи про статус біженця на території Мексики. Організації назвали таку політику «жорстокою, незаконною та неефективною».

Майоркас пов‘язав збільшення міграції з важкими умовами життя в країнах, звідки надходять мігранти, а також зі зміною імміграційної політики за часів президента США Джо Байдена.

Він, однак, заперечив зв‘язок поширення коронавірусу в південних штатах США із збільшенням міграції.

«Рівень виявлення [вірусу серед мігрантів] нижче, ніж рівень у наших місцевих громадах», - заявив посадовець.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Он презерватив Шмуля, это то что я знаю точно, остальное меня мало волнует, он ни слова плохого, не один раз за семьи: Кравчука, Кучмы, Порошенко, Коломойского, Зе и Ахметки, ни сказал плохо, вырвалось, наверное до сих пор жалеет, что лишнее ляпнул, - «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.»
Весёлый Роджер
Бля Шмуля ты опять тяпнул буряковки - у тебя глюки пошли! Там в твоём этом видении не хватает ыщо Порошенко у кепке, с протянутой рукой, на крейсере Украины, мчащийся по степям!!! Шалом xoxлам!!! Ты чаго тварь зубы заговариваешь гадина брехливая!? Я думуваешь не понимаю! Пошёл на фуй гандон, продажный пропа_Хандон!
Елена
Сала много не бывает.
Елена
По российскому радио,Вести ФМ не скажешь что это Эхо Москвы или Дождь.
Весёлый Роджер
То ны - у Шмули сразу язык у щирую сраку ускакал! Он дристун и пиСдун! Ему платють тильки за русофобные высеры! ЭЙ Шмуля - Ну так напиши брехун про прогрессивный украинский бизнес!!! Ну давай, начинай! Шо язык сразу у сраке!
Весёлый Роджер
То есть ты тут Шмуля слухи от бабок с рынка озвучиваешь!? Ну ты не МУДАК??????? ЕЩЁ раз свинорыл дристун - ГОД когда ты был в РОССИИ!!! Или ты был до 1991 года? Ну пиши тварь????
В ответ .
Сала Украине !!!! ДА Побольше!!!