События в миреukrainian.voanews.com15 авг.

У США «безпрецедентне» зростання міграції на Мексиканському кордоні

nk_hauz/q6TcmVnnR.jpeg

Прикордонна служба США зераєструвала більше 200 000 випадків міграції на кордоні з Мексикою, найбільше за 21 рік. Про це заявив міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас.

«Ми зіткнулись із безпрецедентною кількістю мігрантів між пунктами пропуску на південному кордоні», - заявив Майоркас під час спілкування з пресою в Техасі у четвер.

Майоркас зауважив, що кількість випадків міграції враховує декілька перетинів кордону одним і тим же мігрантом. Кількість мігрантів за цей час перевищила 150 000, що відбповідає піковим значенням останніх місяців.

Правила, введені в часи президентства Дональда Трампа з метою стримування пандемії COVID-19, так званий «Розділ 42», дозволяє швидко депортувати мігрантів, а також передбачає подання ними заявки на статус біженців без перебування у США. Байден залишив це правило в силі, однак зробив виключення для дітей без супроводу та деяких інших категорій.

Саме ця норма викликала критику десятків організацій із захисту прав мігрантів у США. Більше 80 організацій звернулись до Байдена в п‘ятницю із закликом скасувати будь-які норми, які змушували б мігрантів чекати на розгляд своєї справи про статус біженця на території Мексики. Організації назвали таку політику «жорстокою, незаконною та неефективною».

Майоркас пов‘язав збільшення міграції з важкими умовами життя в країнах, звідки надходять мігранти, а також зі зміною імміграційної політики за часів президента США Джо Байдена.

Він, однак, заперечив зв‘язок поширення коронавірусу в південних штатах США із збільшенням міграції.

«Рівень виявлення [вірусу серед мігрантів] нижче, ніж рівень у наших місцевих громадах», - заявив посадовець.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Ты Шмуля недое́бок хорошо пришибленный,…»как Ковтун, «два брата дегенерата ,ха.» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! «Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» да и у тебя Шмуля наверняка такая есть, Сала Уранили!
Весёлый Роджер
Я понял Шмуля!!! Цэ твой новый шизнутый шедевр! Значит - ЧеловИка делает щирым та автоматично вумным, ни его знания, ни его образование, ни его навыки в работе, а наоборот их полное отсутствие - ну як у тебя!!! Ты же тильки пиСдить горазд! Сила щирой нации у повний дебиляции!!! Ну щоб можно было, як скот выгнать на майдан, сотню отстрелить - обозвать хероями, а остальным пообещать по 1000 евро у рыло чи кулю у лоб, а писли этих же долбоЭбов наивных, ждунов панувания, обобрать и во Флориде 20 вил понакуповать! Чи газ свий с гешефтом у 4000% втюхивать! Ось цэ дило для щирого мудиллы! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
НУНЕТАКБАБАЕРА, дура ты ХаЛеРа! Ты же раньше через ЖоПу вСё пИсАлА и до хрена.... точек ...ставила ... Или тоби током било, или ты в трамвае куёвском, ну зовсим новом, 50-летней давности, всё писала, коди по путям кривым скакала!
-----
И тоби МУДАК БЕ-БЕ-БЕ, туда же по балде! Хе!!!
СТЕСНЯЮСЬ СПРОСИТЬ..
А В СЛУЧАЕ НАПАДЕНИЯ уКРАИНЫ НА РОССИЮ, СЕВЕРНЫЙ ПОТОК-2 ПРОДЛЯТ ДО ПАРИЖА?
ХОДЯТ СЛУХИ...
Ходят слухи, скоро кхуйев будет зваться "ПСАКИ СИТИ" ! Ну а кхаркив" - " БАЙДЕН БАЙДЕН" ОБЗОВУТ!!! ДА НЕ ДАЙ БОГ!!!
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))