У США «безпрецедентний» бум благодійності - Bloomberg
События в миреukrrain.com5 дней назад

У США «безпрецедентний» бум благодійності - Bloomberg

У найбагатших американців, особливо у тих, хто наростив свої статки під час пандемії коронавірусу, прокинулася тяга до благодійності. Як пише Bloomberg, вони почали витрачати гроші з рахунків, призначених для так званих "черіті".

Видання наводить витяги зі звіту фонду Fidelity Charitable - некомерційного підрозділу інвесткомпанії Fidelity Investments - про результати роботи за 2020 рік. Згідно зі звітом, з рахунків організації було виведено 9,1 мільярда доларів, що на 24 відсотки більше аналогічних показників роком раніше.

При цьому Fidelity Charitable не розкриває динаміку обсягу коштів, що знаходяться під їх управлінням, але 2020 рік у організації називають безпрецедентним.

Рахунки, подібні до тих, що відкривають у Fidelity Investments, часто використовуються заможними людьми для отримання податкових пільг. Кошти, що на них знаходяться, приймаються до відрахування з податку на доходи фізичних осіб, при цьому вони не обов'язково повинні бути витрачені, і можуть залишатися на рахунку скільки завгодно часу, що найчастіше і відбувається.

Однак у 2020 році, коли інвестори, в тому числі приватні, змогли заробити всупереч пандемії за рахунок стрімкого зростання котирувань на фондовому ринку, тенденція змінилася. Заможні американці почали витрачати "шалені" кошти на благодійність. На думку опитаних виданням аналітиків, пандемія коронавірусу пробудила в них тягу до соціально відповідальної поведінки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Выше своего комментария посмотри.там ответ.
е
слышь туго доходящая....Ты не ответила ни на один вопрос как обычно... Повторяю еще раз, раз до тебя со второго раза не дошло: тебя привили? Вакцина прошла все три этапа испытаний? Она рекомендована ВОЗ хотя бы как экстренная???
е
во-во вспоминай свои слова когда про пишешь про моряков 6-го флота.. про проецирование желаний)))
Весёлый Роджер
«Елена – 21 февраля 2021 - Не шали,обормот.а то будут жарить в сраку и давать тебе у рот,сам напросился на такие слова.» Интересно, а як физически всё это дивчина могёт сделать? Да ни как! А наш Шмуля - бачите шановние, снова всрался та прокололся! Ну не старый склеротик мудак?! Ось воно як!
Елена
Америка с нами!а разве не так?так, помогает как может,а ты не знал?как там насчёт оккупантов?не скажешь?ха.дебил .
Весёлый Роджер
Отож! Шмуля вин шизик с щиросвидомым воспалением мозгов, ну те, шо полные гивнов! Вин помешался на почве - Амерыка з нами, з ТУПЫМИ мудаками! И постоянно вин бачит пиндосную литаку С-130 над лесом, шо мол кружить, та кружить! Шо мол скоро, через пятьсот лет будэмо боХато жить!
Весёлый Роджер
Молилась ли ты Бандере Украина?
Авторские статьи