У США дозволили розбивати вікна авто заради порятунку домашніх тварин
События в миреtechno.znaj.ua20 августа 2020

У США дозволили розбивати вікна авто заради порятунку домашніх тварин

Якщо ви живете в штаті Массачусетс і бачите, що домашня тварина замкнена в машині, ви можете за законом розбити вікно заради його порятунку.

У недавньому повідомленні Facebook поліція штату Массачусетс попередила, що домашні тварини можуть перегріватися, якщо їх залишити в машині. Повідомлення показує, що якщо температура на вулиці становить 95 градусів за Фаренгейтом, кабіна автомобіля може нагрітися до 124 градусів за Фаренгейтом всього за 20 хвилин.

Губернатор Массачусетсу Чарлі Бейкер підписав у 2016 році закон про запобігання страждань і смерті тварин, який дозволяє громадянам розбивати вікна, якщо вони бачать, як домашня тварина страждає в перегрітій машині. Однак є протоколи, яких необхідно дотримуватися, як повідомляє Masslive.

По-перше, людина повинна спробувати знайти власника, перш ніж дзвонити владі і залишатися на місці. Якщо для порятунку вихованця важливий час, місцеві жителі можуть розбити вікно.

Массачусетс знаходиться в епіцентрі аномальної спеки з високими температурами і високим рівнем вологості, тому місцева поліція нагадала громадянам про закон.

Написать комментарий