У США контрабандисти перекидають маленьких дітей через прикордонну стіну
События в миреbykvu.com03 апреля 2021

У США контрабандисти перекидають маленьких дітей через прикордонну стіну

На півдні США контрабандисти через прикордонну стіну перекидають маленьких дітей. Ті падають на землю з великої висоти, через що отримують травми.

Про це повідомляє американський телеканал Fox News.

У притулках на південному кордоні США вже понад 4,5 тисячі дітей. Близько 70% з них – у віці від 16 до 17 років. Але є й чимало маленьких дітей шкільного та дошкільного віку. Вони змушені бути всередині приміщення, сплять на підлозі.

Один зі співробітників прикордонного патруля оприлюднив відео, на якому видно, як контрабандисти скидають маленьких дітей через прикордонну стіну.

Начальниця сектора прикордонного патрулювання Ель-Пасо Глорія Чавес сказала, що вона “налякана” і “дуже стурбована” тим, що в результаті падіння одна дитина отримала серйозну травму. Агенти прикордонного патруля допомогли дітям.

“Коли я вперше побачила зображення, надані мені моїми співробітниками, я не могла повірити в те, що побачила. Я була шокована. Я була вражена, побачивши, що ця маленька дитина просто впала з 5-метрового огородження”, – сказала вона, зазначивши, що там скелястий грунт.

Перший впав дитина якийсь час не рухався, тому прикордонники припустили, що він міг загинути. Через кілька хвилин через прикордонну стіну перекинули другу дитину. Після цього контрабандисти втекли від стіни.

Пізніше вдалося з’ясувати, що це діти з Еквадору. Їх батьки заплатили контрабандистам, щоб ті доставили дітей в США.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Герои Илловайска
Герои Крут, Арсен Борисович, и рядом с нами не стояли!
Герои Илловайска
Оно не сложно, Арсен Борисович. Пришел, увидел, получил... Все точно так, как у вас на работе.
Герои Илловайска
Говно вопрос, Арсен Борисович! Если надо - повторим!
Весёлый Роджер
Алле - Ось цэ ни Америка Нигора Шмулевич, вас наЭбали - цэ Африка!!!
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! Пипец москалям!!! Вот чаму Шмуля не ответил на вопрос! Читайте читачи та читачка, да не упадите у ваши тачки! «Всего за два месяца с начала 2021 года в Украине было произведено 1107 ед. автотранспортных средств, что на 3% больше, чем годом ранее.» Ну куда клятым москалям за вами угнаться!!! С их сотнями тысяч!!! Вот она коханное пидпиндосное правление! Вот ОНО щирое Солнце - оно таки взошло, для боГатеющих думкою скакунов, ось цэ за що так скакал майдан! Сало не роняем, и далее до Эуропы так стрибаем! Здоровенькі була Африка – ми идем до тебе!
Весёлый Роджер
Ответ дэ??? Скики бибик собрали заводы никак ыщо не вмырущие?
Весёлый Роджер
Цэ дило - у панов перемога! Но пока нету от неё ничего, кроме этих самих цифр - сегодня там снова +73 804 заболевших, а цэ +500 ко вчерашнему! Мабуть цифиры то липовые!? Чи вакцина дерьмовая? А вот пытание, а у щирой пиндоколонии скики? Ну? Мабуть мульон? Ны? А чаму? А тому що вы щирые мрази никому не нужны! ВЫ расходный материал для войны с Россией! Ось так Шмуля? А как ты же орал, що вам паны сразу пришлют свою кашерную, а москали на своей бензоколонке ничего не умеют! Тут много кто это читал! Эй мразь отвечай!