У США планують розвивати інфраструктуру
События в миреfbc.ua02 апреля 2021

У США планують розвивати інфраструктуру

Два трильйони доларів планує виділити на відновлення та розвиток інфраструктури президент Сполучених Штатів Джо Байден. Про це він заявив у ході виступу в Піттсбурзі, інформують журналісти “Перший Діловий“.

Це, вважає, дозволить створити найсильнішу, стійку та інноваційну економіку в світі та мільйони робочих місць із високими зарплатами. На модернізацію транспортної інфраструктури виділять 621 мільярд доларів, іще 400-та – на підтримку людей похилого віку.

Триста мільярдів підуть на підтримку промислового сектора, 213-ть – на ремонт і будівництво доступного житла. Нарешті, ще сто мільярдів доларів Вашингтон виділить на розвиток мереж широкосмугового Інтернету.

Окрім того, план Байдена передбачає запровадження нових енергетичних стандартів – щоб скоротити шкідливі викиди до нуля вже до 2035-го року. Два трильйони доларів виділятимуть протягом 8-ми років. А покриватимуть дефіцит упродовж 15-ти.

Передусім, за рахунок підвищення корпоративного податку – з 21-го до 28-ми відсотків. Зросте й податок для компаній на зарубіжні прибутки. В історії Сполучених Штатів це найбільша програма державних інвестицій за останні 60-т років. Байден пояснює: реалізація інфраструктурних проектів необхідна, щоб посилити конкурентоспроможність США перед Китаєм.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я то понимаю что Матросов герой,погиб за Родину,спасая сослуживцев в 19 лет пошёл на верную гибель,а с точки зрения роджеров,он глупец,отдал жизнь зря,а мог бы ездить на Мерсе и иметь слуг ,это так весёлые роджеры рассуждают,эти мрази и подонки,почитатели Солженицына и Горбачева, поэтому я так Роджера и "люблю",вот такие Луночка имею мысли,а насчёт развалин,то они могут быть огромны,вы думаете это пройдет легко?нет,это будет страшно и больно.
Луна-2
а почему именно под развалинами может все будет не так страшно и не так трагично....МИРНЫМ ПУТЕМ ...
Луна-2
Безумство храбрых а ты знаешь я с этим не согласна .Храбрость должна быть умной Понимаешь Матросов ведь не просто так бросился на амбразуру -он защитил жизни других товарищей а Ты повторяешь слова Горького бе-зум- ство храбрых....
Игбун Хохлов
Я не герой. Герои хохлатых недоумков в Донбассе мочат.
Луна-2
Яка ж ти в мене вумничка)))..Прописные истины,на то и истины чтобы их повторять а не валять ваньку.....
Елена
Безумству храбрых, поём мы песню☝️✋✋,это серьезно,без стёба и насмешки.Герой ты у нас Хохлов,герой.
Игбун Хохлов
Да пусть задевает. Неважно, что будет со мной. Главное, недострана укрАина должна издохнуть.