События в миреbykvu.com19 нояб.

У США різко здорожчали харчові продукти: святкова вечеря вартує на 14% більше

nk_hauz/LES87Cc7g.jpeg

За тиждень, 25 листопада, у США святкуватимуть День подяки. У цей день, традиційно, родини збираються разом на святкову вечерю. Однак, через різке здорожчання харчових продуктів, у цьому році запечена індичка та гарнір вартуватимуть щонайменше на 14% дорожче.

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

Причин здорожчання продуктів є кілька. По-перше, внутрішня інфляція. По-друге, проблеми із постачанням експортних товарів через пандемію коронавірусу. По-третє, невідповідність запитів на попит та пропозицію.

В Американській федерації фермерських бюро підрахували, що вечеря для родини з десяти осіб вартуватиме у цьому році, в середньому, 53 долари. Торік це було майже 47 долари.

Якби американці замовляли готові страви, а не готували їх вдома, то вартість вечері була б значно вищою.

Старший економіст організації Вероніка Най пояснила:

“Серйозні збої в економіці США та проблеми із постачанням продуктів протягом останніх 20 місяців (поки триває пандемія коронавірусу), труднощі з прогнозуванням запиту під час пандемії коронавірусу й високий світовий запит на продукти, а особливо – м’ясо”.

У порівнянні з минулим роком, вартість головної страви вечора – індички, зросла на 24%. При цьому, магазини почали значно пізніше продавати м’ясо. Приміром, з 5 по 11 листопада індичку можна було придбати не зі знижкою, а, навпаки, дорожче. При цьому, американці швидко розкуповували птицю, бо боялися повторення тогорічної історії, коли м’яса на всіх не вистачило.

Як правило, окрім індички, американці готують на День подяки батат, здобну випічку з додаванням масла, горох, журавлину, нарізку зі свіжих овочів, гарбузовий пиріг зі збитими вершками, подають каву та молоко.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .