События в миреwww.ukrinform.uaJun 2

У США розслідують, чи могли військові «злити» дані про ядерну зброю в Європі

Оборонне відомство США з'ясовує, чи могли його підлеглі спричинити витік даних про американську тактичну ядерну зброю, яка зберігається в Європі.

nk_hauz/-mbahoxr_qxxzabv1kyf.jpg

Про це заявив на брифінгу речник Пентагону Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Міністерство Військово-повітряних сил розслідує відповідність інформації, поширеній через навчальні картки», - сказав офіційний представник оборонного відомства США.

Таким чином він прокоментував публікацію Bellingcat про використання військовими США на об’єктах зберігання тактичної ядерної зброї в Європі навчальних карток, розроблених для вивчення секретних протоколів безпеки. За інформацією видання, для полегшення процесу вивчення деякі військові використовували загальнодоступні застосунки, й таким чином багато конфіденційних протоколів потрапили в інтернет.

У цьому зв’язку Джон Кірбі запевнив, що зараз «уся американська зброя перебуває в безпеці й під захистом».

За даними організації «Кампанія за ядерне роззброєння», наразі близько 150 американських ядерних бомб B-61 зберігаються на складах у Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Італії та Туреччині.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи