У США розслідують, чи могли військові «злити» дані про ядерну зброю в Європі
События в миреwww.ukrinform.ua02 июня 2021

У США розслідують, чи могли військові «злити» дані про ядерну зброю в Європі

Оборонне відомство США з'ясовує, чи могли його підлеглі спричинити витік даних про американську тактичну ядерну зброю, яка зберігається в Європі.

Про це заявив на брифінгу речник Пентагону Джон Кірбі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Міністерство Військово-повітряних сил розслідує відповідність інформації, поширеній через навчальні картки», - сказав офіційний представник оборонного відомства США.

Таким чином він прокоментував публікацію Bellingcat про використання військовими США на об’єктах зберігання тактичної ядерної зброї в Європі навчальних карток, розроблених для вивчення секретних протоколів безпеки. За інформацією видання, для полегшення процесу вивчення деякі військові використовували загальнодоступні застосунки, й таким чином багато конфіденційних протоколів потрапили в інтернет.

У цьому зв’язку Джон Кірбі запевнив, що зараз «уся американська зброя перебуває в безпеці й під захистом».

За даними організації «Кампанія за ядерне роззброєння», наразі близько 150 американських ядерних бомб B-61 зберігаються на складах у Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Італії та Туреччині.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.