События в миреrubryka.comJun 21

У США собака захистив свого власника від гримучої змії, але постраждав сам. Все закінчилось добре

nk_hauz/-mcfmwo4adouign1vuy_.jpg

Хоробрий собака породи лабрадор-ретривер захистив свого власника від нападу гримучої змії. При цьому собака постраждав: змія його покусала.

Про це пише People.

18-річний господар лабрадора був переконаний, що втратить свого кращого друга. Хлопець на ім'я Алекс Лоредо розповідає, як пес Марлі врятував йому життя.

Юнак вийшов у двір свого будинку в Сан-Дієго. Хлопець прямував до пральні, що відділена від будинку. Аж раптом під столом на вулиці він почув деренчання. Там була гримуча змія, готова атакувати.

"Це було справді голосно", – розповідає Алекс.

Але студент не встиг навіть зосередитися, як з будинку вибіг лабрадор-ретривер і став між своїм власником і змією.

"Моє серце просто впало. Моєю першою думкою було: "О ні, я втрачу свого ліпшого друга", – ділиться хлопець.

Гримуча змія вкусила Марлі двічі: за язик та за шию. Алекс та його матір негайно повезли собаку в лікарню. Господарі не вірили, що улюбленець виживе.

Песику дуже пощастило: після кількох доз протиотрути та 2 днів у лікарні він повернувся додому.

Через 2 тижні пес вже майже в нормі й знову весело грається, хоча й досі потребує певного лікування.

💬 Последние комментарии
Елена
Тупишь как всегда,понимай написанное ,если не можешь, ничего не поделаешь, судьба.,я всегда говорила о причинах всего этого,от чего всё пошло,а Роджер вон как жопу то рвёт за кровавый х барыней,Галину Брежневу осуждает,а та проста нищета и ангел по сравнению с современными хозяевами жизни ,условно называю их роджерами,и ещё,я ни к кому из вас претензий не имею, только к Роджеру.А Америка с нами!Слава Америке! Роджеры страну проепали, поэтому мы идём в Европу.
Олексій
Окупація Криму РФ - це факт. Керченська протока і Азовське море - внутрішні води двох країн ( це ж Росія так настоювала). Тому ні про яке порушення кордону українськими кораблями мови бути не може. Російські шовіністи напали на українські кораблі для того щоб продемонструвати, що вони плюють на всі міжнародні закони і на договори, які самі і підписували. Показали, що договори, підписані РФ не вартують бумаги, на якій вони надруковані.
Антиелена
Не, майданушка! Ты к Сталину не примазывайся. У тебя другие херои, которые сограждан на Донбассе убивают, у которых центр жизненных интересов на Западе. Давай, бери кружевные труселя и к ним.
Гость
Он едет туда за деньгами, которую он скинул офшор туда.
Алексей
ВЛАДИМИР ЧУПРОВ, российское отделение Greenpeace - клинический идиот. Любое судно может раздавить льдами, и даже ледокол (тот же ледокол "Челюскин").
Елена
Булкохруст Весёлый Роджер скажет что всё это брехня и полный пистёж,а на самом деле кровавый терран Сталин был в бункере в Куйбышеве на глубине сто пятьдесят метров и отдавал приказы расстреливать сидящих в ГУЛАГе роджеров,он каждый день такие приказы отдавал по словам Роджера,ему Солженицын сам ему сказал, Роджер вон от прилёта снарядов до сих пор усирается,чуть подонка не убили(Роджера),а ему ещё столько денег потратить на себя любимого надо, Сталин в столице придал уверенность Советскому народу(Луночка---именно Советскому)и Красной Армии у том что враг будет разбит и Победа будет за нами.
Одессит
Да хоть бы Сталин и покинул Москву, всё равно бы победили, потому что мы единый народ славяно-русский и Божий возлюбленный, мы русские православные, последний народ, кто несёт Христа Бога на этой земле. Москва третий Рим и четвёртому не бывать.
Авторские статьи