События в миреrubryka.comJun 27

У США список найбільш високооплачуваних гендиректорів року вперше очолила жінка

nk_hauz/-mapdbyg3gbigptmicrn.jpg

Найбільш високооплачуваним генеральним директором в публічних компаніях США за підсумками 2019 року вперше стала жінка.

Ліза Су, яка очолює компанію-виробника процесорів AMD, заробила $ 58,5 млн, пише Forbes.

Агенство Associated Press і постачальник програмного забезпечення для менеджменту компаній Equilar представили щорічний список найбільш високооплачуваних гендиректорів американських публічних компаній з індексу S & P 500. У цьому році його вперше з початку публікації ренкінгу в 2011 році очолила жінка – керівник виробника процесорів і відеокарт Advanced Micro Devices (AMD , основний конкурент Intel) Ліза Су. Вона заробила $ 58,5 млн проти $ 13,4 млн роком раніше, велика частина компенсаційного пакету – одноразова премія акціями.

Всього в списку з 329 топ-менеджерів 20 жінок (роком раніше було їх 19), але, крім Су, в першу десятку не потрапила жодна. Серед інших жінок-директорів в рейтингу представлені керівники Lockheed Martin, General Motors Company і Nasdaq.

Медіанний розмір компенсацій в списку склав $ 12,3 млн, що на 4,1% вище, ніж роком раніше. У минулі роки приріст був більш значним: 7,2% (в 2019 році) і 8,5% (в 2018 році). Причому у жінок медіанна зарплата виявилася вищою, ніж у чоловіків: $ 13,9 млн проти $ 12,3 млн.

Якщо порівнювати різні галузі, то найвищий медіанний дохід за підсумками року виявився в сфері комунікаційних сервісів: $ 27,8 млн. У два попередні роки лідером була сфера охорони здоров'я. Найвищі медіанний виплати були у топ-менеджерів з Нью-Йорка, а лідером за кількістю представлених у списку керівників компаній виявилася Каліфорнія (39). З Нью-Йорка – 32 топ-менеджера.

Для попадання в список менеджери повинні були займати керівні позиції в своїх компаніях як мінімум два роки до кінця 2019 фінансового року, а їх компанії повинні були подати звітність інвесторам в період з 1 січня по 30 квітня.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.