У США створили секретну армію на 60 тисяч бійців. Вони працюють як у країні, так і за кордоном
События в миреbabel.ua18 мая 2021

У США створили секретну армію на 60 тисяч бійців. Вони працюють як у країні, так і за кордоном

Міністерство оборони США за останні роки створило 60-тисячну секретну армію, її учасники працюють як у бойових зонах, так і в тилу противника під прикриттям.

Про це йдеться у розслідуванні американського журналу Newsweek.

За даними видання, у цьому формуванні у десять разів більше людей, ніж підпільних співробітників ЦРУ. «Таємні» солдати працюють як усередині США, так і за кордоном, виконуючи завдання у військовій формі або під виглядом цивільних.

За інформацією Newsweek, у цій програмі беруть участь близько 130 приватних компаній, які щороку витрачають на неї більше $900 млн. Вони нібито створюють фальшиву документацію, оплачують рахунки і податки співробітників, працюють під вигаданими іменами, а також створюють спеціальні пристрої для прослуховування та стеження «у найвіддаленіших куточках Близького Сходу та Африки».

Більше половини секретних військ складають — це сили спеціального призначення армії США, їх головне завдання — переслідувати терористів в зонах бойових дій від Пакистану до Західної Африки, проте часто вони працюють і в тилу «супротивника» в таких країнах, як Північна Корея та Іран.

Найновіша і швидкозростаюча група секретної армії — «кібербійці». Вони працюють під вигаданими іменами і збирають в інтернеті інформацію, а також можуть брати участь у кампаніях впливу в соцмережах.

На думку авторів розслідування, ця таємна армія потрібна США не тільки для боротьби з терористами, але і для збільшення конкурентних можливостей у гібридній війні з Росією і Китаєм.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.