События в миреfakty.com.ua8 дек.

У США в 2022 році фірми максимально підвищать зарплати з часів Великої рецесії

nk_hauz/ZM69khh7g.jpeg

Американські фірми в 2022 році мають намір підвищити зарплати максимальними темпами з часів Великої рецесії на тлі нестачі кваліфікованих кадрів та рекордної за три десятиліття інфляції.

У середньому компанії розраховують підвищити оплату праці своїх працівників на 3,9%, показує дослідження Conference Board, причому підвищення торкнеться як мінімальних і максимальних, так і медіанних зарплат.

Це може зробити додатковий підвищувальний тиск на споживчі ціни, оскільки компанії часто збільшують ціни на свою продукцію, щоб компенсувати зростання витрат на оплату праці. Така ситуація здатна спровокувати порочне коло інфляції, яке буде складно розірвати.

Приблизно 39% респондентів зазначили, що враховували інфляцію після ухвалення рішення про збільшення зарплатного фонду на наступний рік.

– Вплив зарплат на інфляцію та інфляції на зарплати зараз сильніший, ніж останні десятиліття, – сказав старший економіст Conference Board Гед Леванон.

У проведеному в листопаді опитуванні взяли участь 229 американських компаній із різних секторів економіки. Більше половини з них мають штат співробітників, що перевищує 10 тис. Чоловік. Опитування проводиться щорічно з 1998 року.

Дані Мінпраці США раніше показали, що погодинна оплата праці зайнятих у приватному секторі американців у листопаді зросла на 4,8% у річному обчисленні. Показник зростає більш ніж на 4% упродовж останніх п’яти місяців. Для порівняння: у допандемійному лютому 2020 року середнє зростання зарплат склало 3,3%.

Тим часом індекс споживчих цін у США у жовтні підскочив на 6,2% рік до року, максимально за три десятиліття. Опитані WSJ економісти очікують на прискорення інфляції до 6,7% у листопаді. Дані про інфляцію за листопад будуть оприлюднені 10 грудня.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?