У США заборонять ароматизатори, щоб афроамериканці кинули палити
События в миреzib.com.ua10 мая 2021

У США заборонять ароматизатори, щоб афроамериканці кинули палити

Старше покоління напевно пам’ятають, як на чорних ринках продавали по захмарних цінах американські цигарки з ментолом. Тепер їх хочуть заборонити, щоб афроамериканці (саме вони в більшості віддають переваги ароматизованому диму) відмовилися від паління.

Адміністрація Джо Байдена зробила чергову спробу зайнятися здоров’ям американців. На цьому тижні Управління з контролю за ліками і якістю продуктів (FDA) оголосило, що вже найближчим часом збирається повністю заборонити виробництво і продаж сигарет з ментолом і ароматизованих сигар, пише Бі-Бі-Сі.

В управлінні пояснили, що рекламні кампанії виробників саме цієї продукції були в першу чергу спрямовані на залучення молоді та представників афроамериканської громади до цієї згубної звички.

Подібна заборона в США не вимагає схвалення Конгресу, але, згідно з правилами, перед запровадженням будь-яких нових обмежень федеральна влада зобов’язана опублікувати офіційне повідомлення про це, і врахувати коментарі та листи жителів.

В управлінні пояснили, що запланована заборона торкнеться тільки виробників, дистриб’юторів і продавців тютюнової продукції, але про обмеження особистих прав громадян не йдеться.

У 2018 році управління вже намагалося заборонити сигарети з ментолом, але це рішення було блоковано адміністрацією Дональда Трампа.

Після майже двох років узгоджень FDA вдалося частково реалізувати свої плани: була введена заборона на продаж будь-яких ароматизованих картриджів для електронних сигарет. Виняток зробили лише для пристроїв зі смаком тютюну і ментолу.

Загалом у країні саме ці сигарети купують 18,6 млн чоловік. При цьому ментоловому смаку віддають перевагу 85% афроамериканців і лише 30% білих.

Вступ в силу подібної заборони в США може зайняти кілька років, з огляду на майбутні судові позови тютюнових кампаній та опір правозахисних організацій, які вже висловилися проти таких ініціатив.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
неПетя
Голос с того света
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!