События в миреnews.finance.ua10 янв.

У США з'явиться новий вид лістингу

nk_hauz/-mqf3gyfhhyz5vottstz.jpg

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила пропозицію Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) запровадити новий вид розміщення акцій на біржі.

Пропозиція дозволить компаніям залучати капітал за допомогою прямого лістингу замість традиційного первинного публічного розміщення акцій (IPO), пише WSJ із посиланням на SEC.

У ході IPO компанія вперше стає публічною і залучає капітал від додаткового випуску та продажу акцій. У цьому їй допомагають інвестиційні банки-андеррайтери.

До цього часу альтернативою IPO був прямий лістинг. При звичайному прямому лістингу компанії не можуть випускати нові акції і таким чином залучати фінансування. Папери можуть продавати тільки діючі акціонери.

Новий вид прямого лістингу дозволить компаніям залучати кошти, але не користуватися послугами андеррайтерів і, відповідно, не платити їм комісії. Він може стати більш привабливим для стартапів.

«Андеррайтинг з твердими зобов’язаннями може бути підходящим варіантом для багатьох компаній, що прагнуть вийти на публічні ринки. Однак він не обов’язково є правильним варіантом для кожної компанії», – зазначив представник SEC Елад Ройзман.

За його словами, ціну акцій при розміщенні визначатимуть у ході торгів.

Пропозиція від NYSE надійшла ще в грудні 2019 року. Наприкінці серпня SEC вже схвалювала цю пропозицію.

Однак у США з’явилося багато противників даної ініціативи. Зокрема проти введення нового лістингу виступила Рада інституційних інвесторів, в який входять різні фонди.

Рада вважає, що новий вид прямого лістингу не захистить інтереси інвесторів, як традиційне IPO. Проте SEC відхилила ці заперечення.

💬 Последние комментарии
Елена
С наценкой даю только в свою болезную сраку! Надо же сало компенсировать оно нынче в житомире подорожало страшно! Приходиться сраку свою намазать , а потом на закуску пойдёт !
Луна -2
Нет, Ленок - только по рыночным ценам ..Без всяких скидок...Пусть знают наших !!!!
ALWAS
"Украинец в Польше". ЮТУБ. Вот кого можно послушать. А остальные- противно и смотреть.
Луна -2
Не хочется прослыть Вангой,НО боюсь ,что на Украине будет то же самое.Уже сейчас поднимаются цены на газ, и в результате этого на отопление,и на воду,А потом в конце подорожает и электричество .Так что ничего удивительного нет .Там где действуют законы дикого рынка - там всегда идет и подорожание всего, на что, покажется привлекательным и ценным этому рынку.
Елена
А не свидомых с наценкой,хе,хе.Лечись болезный.
Елена
Не хе-хе ! А чмек чмек ! Очко салом намажу и в бой за неньку ! Я на окружной сделаю палатку и буду обслуживать клиентов исключительно свидомых со скидкой !
Я
Сами гоним, сами пьем, а потом самих себя не узнаем
Авторские статьи