У США з’явиться в продажу перший препарат «від самогубства» - спрей компанії Johnson & Jonhson
События в миреmind.ua04 августа 2020

У США з’явиться в продажу перший препарат «від самогубства» - спрей компанії Johnson & Jonhson

Назальний спрей Spravato від компанії Johnson & Jonhson був схвалений американською владою в якості першого антидепресанту для схильних до суїциду людей, повідомляє Forbes з посиланням на Bloomberg. Агентство підкреслює, що лікарів усе більше турбує вплив пандемії коронавірусу на психічне здоров'я американців.

Схвалення з боку Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США означає, що спрей стане доступний людям, у яких є суїцидальні думки і план того, як втілити їх в життя, пояснила Bloomberg віце-президент американського підрозділу неврологічної медицини Johnson & Jonhson Мішель Крамер.

До цієї групи належать 11-12% з 6 млн американців, у яких діагностована стійка до лікування депресія, відзначає агентство.

У березні минулого року спрей вже був схвалений американською владою для лікування депресії. З минулого року Spravato вже використовували близько 6000 чоловік зі стійкою до лікування депресією, зазначила Крамер.

Рішення протестувати Spravato на людях з суїцидальними нахилами частково пов'язано з тим, що спрей здатний подіяти швидко на відміну від старіших антидепресантів, які починають діяти через кілька тижнів, зазначила Крамер. В ході досліджень Johnson & Jonhson виявила, що у людей, які отримали ліки, спостерігається швидке зниження гостроти думок, вказує Bloomberg.

В США спостерігалася криза самогубств ще до пандемії, відзначає Bloomberg. З 1999 року по 2016-й кількість суїцидів у країні зросла на 30%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
БеняКоломойский
Так хохлам воевать за Крым,это не ментов безоружных бить и убивать на майдане за деньги сороса.В Крыму Россия так "шляхетным лыцарям" наваляют,что их духовным предкам из вермахта под Сталинградом и не снилось.У краина и украинец от слова украсть,предать и продать.
БеняКоломойский
Подсолнухом одним сыт не будешь.
7
лорка ницой ну настоящая гиена . Посмотрев на нее обосерешъъся 100 % бедные детки на украине .
7
Вот это показатель. А лекарства ноль промышленность в жопе ахтывысты гомосеки с авяковым в переди планеты всей , курс верный ЕС НАТО КЛАДБИЩЕ . ИГРАЮТ МУЗЫКЫ
е
Нарушение Конституции страны это норма для так называемых патриотов.. Создать ничего не способны, а вот разрушать всегда готовы..
ВСЁ МОЖЕТ БЫТЬ
НЕ ИНАЧЕ УКРЫ СВОЙ ОСВЕНЦИМ У СЕБЯ ОРГАНИЗОВАЛИ... ОНИ МОГУТ.
МАКРОН - БРЕХУН
А Я ОБВИНЯЮ МАКРОНА-МИКРОНА В ТОМ ЧТО ОН ИЗНАСИЛОВАЛ БАБУШКУ СМЕРТЬКЕЛЬ. ДА, Я ЛГУ. МАКРОНУ МОЖНО, А МНЕ НЕЛЬЗЯ?