События в миреnerukhomi.uaAug 25

У США змінюють концепцію забудови міст через глобальне потепління

У США в рамках боротьби з глобальним потеплінням на планеті вирішили змінити концепцію забудови міст за рахунок ущільнення інфраструктури.

Як повідомляє The Guardian, пілотна програма вже стартувала у центральному районі Sunset District у Сан-Франциско (Каліфорнія).

Як повідомляється, кліматологи впевнені, що, організувавши житлові умови у багатоквартирних будинках на території вже діючої забудови, можна досягти високих результатів у боротьбі зі шкідливими викидами і забрудненням повітря. За їхніми розрахунками багатоповерхівки з невеликими квартирами простіше обігріти або охолодити, а тому зменшуються обсяги утворення вуглекислого газу.

Тим часом, варто зазначити, що дана ініціатива викликала невдоволення з боку жителів району Сансет, люди вирішили боротися з засиллям багатоповерхових будинків у дворах існуючих будівель. Мешканці протестують, заявляючи, що новобудови блокують сонячне світло, через них на дорогах утворюються затори.

nk_hauz/ps6Yx6n7R.jpeg

За словами експерта з кліматичної політики з Каліфорнійського університету в Берклі Крістофера Джонса, багато американців стурбовані джентрифікацією (реконструкцією старих кварталів), тому владі до цього питання потрібно підходити дуже обережно. Він вважає, що, якщо створити велику щільність в центрі міста, це спровокує величезний попит на дешеві будинки і зайву забудову. Тим часом, новий підхід в міському плануванні більш ефективний, ніж модернізація старих будівель з використанням енергозберігаючих технологій. На думку експертів, простора забудова виробляє майже в чотири рази більше викидів парникових газів у порівнянні з тією, де щільність населення висока.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, недалеко від Сан-Франциско в Уолнат-Крік продали згорілий будинок майже за мільйон доларів в ході торгів, які тривали близько трьох днів. Тут нерухомість користується великим попитом і незважаючи на такий стан будинку за три дні їм поцікавилися близько сотні осіб.

💬 Последние комментарии
ГОСТЬ
Какой ужас .
Елена
Выговор вкатали, выгонять выгоняли ,просто на другую работу сразу можно было устроится сразу,алкаш.
Елена
Посмотри на Китай , никто не говорит что не надо было менять,надо, всё развивается и социализм тоже развивается,не стоит на месте, дикий запад помнишь?так и здесь, офигеть,на пальцах объяснять надо.
Елена
У России и союзников то и нет,даже вассалов, живёте в мире иллюзий, славного прошлого,а в Кремле то власовская власть,сотни миллиардов долларов из России каждый год уходят на Запад и это лучший показатель командорской власти которая делает вид что она национальная и независимая.,так и вижу независимость России от Запада,как там импортозамещение пошло? хреново,это ещё мягко сказано.
гость
Не гадь петро.......
е
в задаче спрашивается с кем теперь дружить начнет эта самая Франция?? Елена, ау.... не подскажешь с кем?
Рагуль
Шлюхи борются за благосклонность своего сутенёра.