События в миреnerukhomi.ua25 авг.

У США змінюють концепцію забудови міст через глобальне потепління

У США в рамках боротьби з глобальним потеплінням на планеті вирішили змінити концепцію забудови міст за рахунок ущільнення інфраструктури.

Як повідомляє The Guardian, пілотна програма вже стартувала у центральному районі Sunset District у Сан-Франциско (Каліфорнія).

Як повідомляється, кліматологи впевнені, що, організувавши житлові умови у багатоквартирних будинках на території вже діючої забудови, можна досягти високих результатів у боротьбі зі шкідливими викидами і забрудненням повітря. За їхніми розрахунками багатоповерхівки з невеликими квартирами простіше обігріти або охолодити, а тому зменшуються обсяги утворення вуглекислого газу.

Тим часом, варто зазначити, що дана ініціатива викликала невдоволення з боку жителів району Сансет, люди вирішили боротися з засиллям багатоповерхових будинків у дворах існуючих будівель. Мешканці протестують, заявляючи, що новобудови блокують сонячне світло, через них на дорогах утворюються затори.

nk_hauz/ps6Yx6n7R.jpeg

За словами експерта з кліматичної політики з Каліфорнійського університету в Берклі Крістофера Джонса, багато американців стурбовані джентрифікацією (реконструкцією старих кварталів), тому владі до цього питання потрібно підходити дуже обережно. Він вважає, що, якщо створити велику щільність в центрі міста, це спровокує величезний попит на дешеві будинки і зайву забудову. Тим часом, новий підхід в міському плануванні більш ефективний, ніж модернізація старих будівель з використанням енергозберігаючих технологій. На думку експертів, простора забудова виробляє майже в чотири рази більше викидів парникових газів у порівнянні з тією, де щільність населення висока.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, недалеко від Сан-Франциско в Уолнат-Крік продали згорілий будинок майже за мільйон доларів в ході торгів, які тривали близько трьох днів. Тут нерухомість користується великим попитом і незважаючи на такий стан будинку за три дні їм поцікавилися близько сотні осіб.

💬 Последние комментарии
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.
Луна -2
А Вы зря сомневаетесь .Если вы искренне желаете мне здоровья -я отвечаю вам также -искренне.
Елена
Умная вы,я средняя, просто Роджер такой, примитивный,нна его фоне и Таня Черновол проФФессор.
ера
а вот тут...я очень сомневаюсь...
ера
правильно...за твой ум...ЛЮБЛЮ УМНЫХ...