События в миреwww.unian.uaJun 9

У США знайшли скарб мільйонера, який зашифрував координати у своїх віршах

Скарб намагалися знайти тисячі осіб, не менше п'яти з них загинули під час пошуків.

nk_hauz/-m9kf0q6s85c-zv-bchm.jpg

У США знайшли скарб 89-річного колекціонера Форреста Фенна, який зашифрував його координати у своїх віршах. Фенн оголосив про знахідку на своєму сайті, передає CNN. «Скарб лежав під пологом зірок в пишних лісистих заростях Скелястих гір і був у тому самому місці, де я сховав його понад десять років тому. Я не знаю людини, яка його знайшла, але вірші в моїй книзі вказали йому точне місце», - написав він. Мільйонер стверджує, що скарб було знайдено кілька днів тому. За його словами, в якості доказу шукач скарбів прислав йому фото скрині. Фенн пообіцяв, що фотографії і подробиці будуть опубліковані найближчим часом. У 2010 році Фенн оголосив, що заховав у Скелястих горах скриню зі скарбами. Скарб складався зі старовинних монет, золотих самородків, діамантів, сапфірів, рубінів, смарагдів і інших цінностей загальною вартістю від одного до двох мільйонів доларів. Його координати були зашифровані у віршах, які наводяться в книзі Фенна «Пристрасть погоні». Скарб намагалися знайти тисячі осіб, не менше п'яти з них загинули під час пошуків. Тіло останнього загиблого скарбошукача знайшли в березні 2020 року, його супутника встигли врятувати. Як повідомляв УНІАН, чотири роки тому двоє археологів-любителів знайшли в полі в графстві Херефордшир 300 монет англо-саксонського періоду. Джордж Пауелл і Лейтон Девіс владі про знахідку не сказали, а продали скарб перекупникам. Вартість монет, датованих приблизно IX століттям нашої ери, оцінювалася у 3 млн фунтів.

💬 Последние комментарии
Гость
А как же "мельницы" электрические? Все? Тогда педальные поезда...
антиПетя
И все никак, да, Петя? Слов новых не выучил?
антиПетя
Петруха, тебя и ковид не берет...
Гость
Еврожид... во, непотопляемый
Гость
Безгаз, безвиз, безгрош... логично...
кипчак
После того как на Украине перестали практиковать интеллектуальные телепередачи, помоечный уровень интеллекта нардепов в порядке вещей. Чем больше третьяковых и арахамий, тем ближе Украина к НАТО - там ценят безмозглых, жестоких, малограмотных мизантропов.
кипчак
В этом же духе передает украинский характер и Б.Лепкий в своей исторической повести "Полтава". Уж насколько украинский патриот, а не погрешил против истины, когда описывал, что как к Петру I , так и к Мазепе приходили людишки, желавшие доносами, клятвами в верности заполучить нивы, леса, пруды, мельницы или денежку, а также "щедро обсипували своїх сусідів та супротивників пудозрами й наклепами усякими, предкладали свої послуги найріжнішого роду і тільки дивилися, щоб вийти з гетьмнського двору не впорожні". Устойчивы оказались традиции, нравы и пути к поражению.