У США зростає попит на вогнепальну зброю через коронавірус
События в миреwww.unn.com.ua8 дней назад

У США зростає попит на вогнепальну зброю через коронавірус

У декількох американських штатах зафіксували значне зростання продажів вогнепальної зброї на тлі поширення коронавірусної інфекції. Про це повідомляє УНН з посиланням на телеканал ABC.

Загальнонаціональна статистика з продажу зброї, яку збирає ФБР, буде доступна в квітні, але вже зараз поліція ряду штатів зафіксувала зростання перевірок біографії, які необхідні в разі придбання вогнепальної зброї.

Так, згідно з підрахунками поліції Пенсильванії, тільки за один день 17 березня в цьому штаті перевірки біографії пройшли 4,3 тис. Чоловік, а в цей же день минулого року такі перевірки знадобилися тільки 1,3 тис. американцям.

Поліція в штаті Колорадо, в свою чергу, повідомляє про зростання перевірок в два рази за тиждень з 16 березня. Якщо протягом цього періоду в 2019 році поліцейські провели 7 тис. перевірок, в цьому році їх число досягло 14 тис. Крім того, в Вірджинії в березні вже було проведено понад 35, тис. перевірок, хоча за весь місяць минулого року їх число не перевищувало 10 тис.

Крім того, в лютому онлайн-ритейлер зброї Ammo.com повідомив про зростання виручки на 309% в порівнянні з цим же місяцем в 2019 році.

Представники магазину відзначили, що таке збільшення обсягу продажів є безпрецедентним.

1 комментарий

Написать комментарий
  • РЕВОЛЬВЕРА В РУКЕ УЖЕ ХВАТАЕТ
    8 дней назад
    У США зростає попит на вогнепальну зброю через коронавірус
    Ответить