У столиці Канади туристам роздають по $100, щоб заохотити їх витрачати гроші у місті
События в миреrubryka.com19 сентября 2020

У столиці Канади туристам роздають по $100, щоб заохотити їх витрачати гроші у місті

Місцева влада столиці Канади сплачує по 100 доларів кожному туристу, який приїхав з іншого регіону Канади. У місті сподіваються, що це зацікавить людей і дозволить їм витрачати більше грошей в Оттаві після місяців застою місцевого бізнесу через коронакризу

Про це повідомляє видання OttawaMatters.

100 доларів є свого роду знижкою на бронювання номера в готелі. Щоб здійснити бронювання, потрібно перейти на сайт туризму Оттави. Пропозиція діє для нових бронювань, здійснених до 30 вересня, для проживання з 1 вересня до 31 грудня 2020 року. Знижка дійсна лише за умови бронювання не менше двох ночей поспіль. З детальними умовами та додатковою інформацією можна ознайомитися тут.

Влада канадської столиці раніше також проводила подібні кампанії для підтримки місцевого туризму та бізнесу.

Зокрема, під час карантинних обмежень у березні була запущена кампанія "Це на нас". Її суть полягала в тому, що турист замовляє номер в одному зі столичних готелів, а після цього отримує карту Visa на 100 доларів для витрат на будь-які цілі під час перебування в Оттаві.

Подібні акції проводяться у складний для туризму Оттави час, коли впроваджені карантинні обмеження і потік туристів дуже зменшився. Загалом провінція Онтаріо, в якій розташована Оттава, через коронавірус втратила 17,5 мільярдів доларів у туристичному секторі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
а что в Украине происходит тебе тоже не интересно? почему населению становится жить все хуже и хуже, почему ранее работавшие предприятия становятся банкротами? Что-то не заметно что "патриотов" интересует собственная страна, иначе бы боролись за ее процветание, а не за то как быстрее что-то еще продать на ее территории..
е
а ты любишь? Работаешь на неё? налоги ей платишь? Вот и ответ.. Как страна относится к каждому, так граждане и относятся к ней...
это жизнь
На кой хер мне знать что запрещено в срашке? Эрдоган вашу срашку на хую вертел, после того как вставил сто кинжалов в жопу вашему плешивлюому мудню, и он теперь сидит тихо и не рыпается!
Украинец
Горят пердаки у промаскальской пятой колоны в Украине! Нужно любить свою страну, а не Савьетский Союз.
не кипишуй
За Кличко пол Киева проголосует, так что свои жалкие потуги можете оставить при себе. Как вообще можно ставить в один ряд Кличко и какого то пальчикова, марионеточного клоуна?
ничего себе
Ничего себе, как кремлебляди возбудились, как захрюкали! Вот кк на
займись делом пропагандон
Армяшка, почему не в Карабахе? Не патриот что ли?