События в миреwww.unian.ua24 сент.

У столиці ОАЕ відновлює роботу мангровий парк

nk_hauz/-mi-4qyxzvin-wqrvmwy.png

У столиці Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) Абу-Дабі мангровий парк з променадом Jubail Mangrove Park відновлює прийом туристів після літнього сезону з 1 жовтня цього року. Парк відкрився в січні 2020 року і швидко став однією з найпопулярніших визначних пам'яток Абу-Дабі.

У новому сезоні відвідування парку стане платним: вартість квитка для дорослого складе 15 дирхамів, для неповнолітніх дітей – 10 дирхамів. Для дітей до семи років вхід буде вільним, до того ж сім'ям надаватимуться знижки.

Пам'ятка знаходиться на острові Jubail Island, між островами Саадіят і Яс. Променад відкритий щодня, з 08:00 до 19:30 (запуск останніх відвідувачів – о 18:00). Діти до 12 років допускатимуться в парк тільки під наглядом батьків, передає russianemirates.com.

На території забороняється розводити багаття і влаштовувати пікніки, а також завдавати будь-якої шкоди навколишньому середовищу. У мангровому парку доступний каякінг, також він скоро буде приймати дитячі та екскурсійні групи.

Мангровий парк в Абу-Дабі:

Загальна площа парку - 1 млн кв. м, крізь мангрові зарості над водою прокладено три маршрути: найдовший становить 2 км, найкоротший – 1 км.

Тривалість прогулянки по ньому становить приблизно 35-40 хвилин. Шлях розділений на шість освітніх секцій: плавуча платформа з сіткою дозволяє розглядати морську флору і фауну прямо під ногами, з оглядової вежі можна зробити фотографії або прогулятися по воді – біля пляжної платформи.

Проект спрямований на розвиток екотуризму в столиці ОАЕ.

💬 Последние комментарии
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?
Елена
Терпила всегда находит себе оправдание, Суворов такую херню не нес,Сталин такую херню не нес, даже Хрущев решился на размещение ракет на Кубе, только Путин и роджеры уже прижатые к стенке,это их слова, призывают к благорзумию,хе.Америка потому и великая,потому что она Америка,а не терпила и чмо, которое только о деньгах только и думает.