У столиці ОАЕ відновлює роботу мангровий парк
События в миреwww.unian.ua24 сентября 2020

У столиці ОАЕ відновлює роботу мангровий парк

У столиці Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) Абу-Дабі мангровий парк з променадом Jubail Mangrove Park відновлює прийом туристів після літнього сезону з 1 жовтня цього року. Парк відкрився в січні 2020 року і швидко став однією з найпопулярніших визначних пам'яток Абу-Дабі.

У новому сезоні відвідування парку стане платним: вартість квитка для дорослого складе 15 дирхамів, для неповнолітніх дітей – 10 дирхамів. Для дітей до семи років вхід буде вільним, до того ж сім'ям надаватимуться знижки.

Пам'ятка знаходиться на острові Jubail Island, між островами Саадіят і Яс. Променад відкритий щодня, з 08:00 до 19:30 (запуск останніх відвідувачів – о 18:00). Діти до 12 років допускатимуться в парк тільки під наглядом батьків, передає russianemirates.com.

На території забороняється розводити багаття і влаштовувати пікніки, а також завдавати будь-якої шкоди навколишньому середовищу. У мангровому парку доступний каякінг, також він скоро буде приймати дитячі та екскурсійні групи.

Мангровий парк в Абу-Дабі:

Загальна площа парку - 1 млн кв. м, крізь мангрові зарості над водою прокладено три маршрути: найдовший становить 2 км, найкоротший – 1 км.

Тривалість прогулянки по ньому становить приблизно 35-40 хвилин. Шлях розділений на шість освітніх секцій: плавуча платформа з сіткою дозволяє розглядати морську флору і фауну прямо під ногами, з оглядової вежі можна зробити фотографії або прогулятися по воді – біля пляжної платформи.

Проект спрямований на розвиток екотуризму в столиці ОАЕ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..