У Судані 129 чоловік загинули в ході збройних зіткнень
События в миреnewformat.info19 января 2021

У Судані 129 чоловік загинули в ході збройних зіткнень

Кількість загиблих в результаті зіткнень в суданському місті Генейна в провінції Західний Дарфур збільшилася до 129, поранення отримали 198 осіб, передає видання Baj News з посиланням на заяву комітету лікарів провінції.

Раніше повідомлялося про 97 загиблих і 160 поранених. Акти насильства почалися в місті в суботу після вбивства жителя Генейна.

«Не дивлячись на відносно спокійну ситуацію в місті, території, де відбуваються акти насильства, розширилися. Так, паралельно з подіями в Генейна, в лікарні двох районів Мурн і Каукар надійшли тіла убитих», — йдеться в заяві лікарів.

Вони припускають, що поранених і вбитих більше, але потрапити до них важко зважаючи на складну ситуацію в сфері безпеки. Комітет повідомляє, що тисячі внутрішньо переміщених осіб не мають даху над головою, а також відчувають нестачу води, харчування і медикаментів.

Як зазначає видання, комітет лікарів зажадав від перехідного уряду Судану взяти на себе повну відповідальність за те, що відбувається, оголосити провінцію Західний Дарфур районом, постраждалим від лиха, і звернутися до міжнародного співтовариства за допомогою в припиненні кровопролиття і порятунку постраждалих.

У регіоні Дарфур на заході Судану з 2003 року спалахували збройні зіткнення між урядом Судану і повстанськими сепаратистськими угрупованнями. За час конфлікту в результаті насильства загинули, за різними даними, від 300 до 500 тисяч чоловік, більше 2,5 мільйона стали біженцями.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Медбро
Врачей материально заинтересовали в приписках о коронавирусе.
Минчане
В Беларуси новые правила : при виде мусора каждый обязан нагнуться,снять штаны и раздвинуть булки.
Пубертат
Это у вас в кыйиви гдержавовсмартфоне а на местах оттоманско-австрийско-российская сонная империя.
Мид
Все должны Украине-она никому ничего не должна. Вот это позиция.
гость
разница в коммерческой стоимости индийской, китайской, европейской и российской вакцины в баксах: астразенека - 2$ по Европе без доставки, индийская 5$ самовывоз, джонсон^2 - 20$ c доставкой, российская 20$ без транспортных расходов, китайская 29$ с гумм.доставкой, пфайзер 39$ полный фарш, модерна 40$ без доставки или 70$ всё включено. Есть ещё супер вакцина из Тайваня от Медиген ценой от 100$ и выше, - но там учёные упёрлись в золотистых хомячков, у которых оказалась зверская восприимчивость к ковиду и какая-то неправильная иммунная реакция на вакцину. Поэтому, все стобаксовые вакцины Медигена уходят в хомячков, а не для людей. Аж завидно.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
а почему унажают урсулу. гендерное равенство а тут крику что кому-то не уступили место??? что гендерное равенсво хорошо пока собственную жопу не усадила и ту вспомнили что она женщина)))) равенство так равенство а то стуло не дали это трагедия а двери придержали это сексизм. как говорят за что боролись на то и напоролись, кушайте не обожритесь.
е
Рада в полном составе с президентом и его семейством во главе пусть идет воюет... Им полезно для здоровья в отличии от остального населения, кроме Елены, ей в радость будет во славу Америки сдохнуть...