События в миреenovosty.comJul 4

У світі поширюється торгівля людьми – США внесли до “чорного списку” 19 країн

nk_hauz/-mdmirl3re9ajiuvp-1o.jpg

Торгівля людьми поширюється по всьому світу через COVID.

Пандемія коронавірусу призвела до того, що торгівля людьми почала поширюватися по всьому світу. У зв’язку з цим, США внесли в “чорний список” 19 країн, де ситуація особливо небезпечна, йдеться у звіті Державного департаменту США з питань економіки. Про це інформують Економічні Новини з посиланням на РБК-Україна.

У Вашингтоні пояснять, що пандемія коронавірусу створює “ідеальне середовище” для поширення торгівлі людьми по всьому світу. Торговці людьми скористалися економічною вразливістю деяких людей через пандемію.

У звіті йдеться про вербування дітей з бідних сімей для важкої роботи, про те, що деякі сім’ї експлуатували або продавали своїх дітей та інших випадках.

Наприклад, в Індії та Непалі деякі молоді дівчата з бідних і сільських районів були змушені вийти заміж, щоб допомогти своїм сім’ям. Також у США, Великобританії та Уругваї звіти показують, що домовласники змушували своїх орендарів (часто жінок) займатися з ними сексом, якщо вони більше не могли платити за оренду.

Також повідомляється, що в Гаїті, Нігері і Малі банди, що діють в таборах для ВПО, скористалися зниженням безпеки й захисту, щоб змусити жителів підкорятися платним сексуальним актам.

У зв’язку з ускладненням ситуації Вашингтон вніс до “чорного списку” 19 країн, які не відповідають мінімальним критеріям боротьби з торгівлею людьми і не докладають достатніх зусиль. Це Гвінея-Бісау, Малайзія, Афганістан, Алжир, Бірма, Китай, Коморські острови, Північна Корея, Куба, Іран, Нікарагуа, Росія, Південний Судан, Сирія, Туркменістан і Венесуела.

Туреччина не потрапила в “чорний список”, але була відзначена за “вербування і використання дітей-солдатів в Сирії та Лівії”. Цей чорний список може призвести до санкцій або припинення американської допомоги.

💬 Последние комментарии
🐓🎈🎈🎈🎈🎈 ☦FãňŦøm☦АС
Шатун в космосе, или разоблачён очередной фейк Мосфильма? вот почему Американцы опять летают на санкционных Российских членовозах в КОСМОС
ОПЯТЬ НАХИМИЧИЛИ?
В украине обнаружили картофель, заражённый раком! Небось удобрения из йеуропы применяли! Своих то уже нет... А тут ещё BASF просится, - украинцы вообще магнитофонной лентой срать будут!!!
📘 🎭 🐙 Дiд Панас, и донаты! Ось така хуйня, малята
Закрытие EX.UA - УКРАИНСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО ЮТУБА
ПРОСНИТЕСЬ! ВЫ СРЁТЕ!
"Работы согласно графика должны быть закончены в 2016 году" ??????? Проснитесь, вы срёте! Уже 2021 год заканчивается!!!
«Скоро в космос будут летать по профсоюзным путевкам»
Украинцам стали приходить первые платежки с космическими ценами на тепло
ШАХТАРЬ - РЕАЛ = 0:5 !!!
КАКАЯ БОЛЬ, КАКАЯ БОЛЬ! РЕАЛ ШАХТАРЫКА НАДРАЛ - 5:0 !!!
DeaD Panas 2.0
На Закарпатті разворовали деньги и украли на металлолом нову сонячну електростанцію за 3,2 млн євро - так и не успев построить