События в миреglavcom.uaJun 4

У світі з'явилася нова економічна «гаряча точка»

nk_hauz/-m8xpy_5jor-mjv10o1t.jpg

Уряд Лівану закликав жителів країни готуватися до важких часів

Через пандемію коронавірусу і викликаного нею економічну кризу в світі з'явилася нова економічна «гаряча точка». Нею став Ліван, радник прем'єр-міністра якого Джордж Челхуб закликав жителів країни готуватися до важких часів.

Про це пише CNBC.

«Уряд Лівану не сподівається, що майбутні місяці будуть простими хоч для кого-небудь», - сказав Челхуб, який обіймає посаду радника прем'єр-міністра Хассана Діабі з фінансових питань.

За його словами, зусилля влади останнім часом були спрямовані на пошук кредиторів, згодних надати країні позику в розмірі 10 мільярдів доларів.

В результаті було досягнуто домовленостей з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Однак для отримання грошей необхідно прийняти ряд законів на національному рівні, ввести заходи бюджетної економії і реструктурувати борг. На сьогоднішній день він є одним з найбільших в світі і становить 150 відсотків від ВВП.

Крім цього, уряд заявив, що буде прагнути зміцнити курс національної валюти - ліванського фунта. З 1997 року він офіційно прив'язаний до долара, але активно торгується на чорному ринку за окремим курсом. З жовтня минулого року останній знецінився більш, ніж наполовину, що ускладнило життя імпортерам, які потребують валюти. У найближчих планах влади офіційно встановити гнучкий курс.

Якщо умови будуть виконані, допомогти Лівану повинна також група міжнародних кредиторів, що обіцяла надати 11 мільярдів доларів. Такі наміри висловлювалися на конференції в Парижі в 2018 році.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Привте краса ты наша вумная. Хамелеонов принимают везде - но не всегда и везде их любят.. ПОТОМУ ЧТО ХАМЕЛЕОНЫ МЕНЯЮТ ОКРАСКУ - СЕГОДНЯ был красным, а завтра перекрасился в коричневый . -это вроде нашего Леньки Кравчука , который с свое время был коммунистом , а теперь стал видным проповедником национализма
Елена
Не еврейка я , сколько тебе жто Слава Америке!
Елена
Всегда хамелеонов принимают везде,всегда ,не гнушаются,тымдебил этого своим ограниченным умишком не поймёшь, точнее ты и есть хамелеон,приспособленец.как Роджер.
ЛУНА-2
ну этого не возьмут - староват он для европейских ценностей,даже в червонных . кружевных трусиках, и на лабутенах...-ДОБРЫЙ ВЕЧЕР ,Роджер !
Елена
Любит запорожец украинцев,любит, хе.
Весёлый Роджер
Ну ты и сволочь, а як же пропа_Хандон Шмуля Сруля? Вин раньше с пеной у рта орал Слава КПСС, а ныне Сала Галичине СС! Таки шо, теперь него не пустят в Эуропу? Чаму - вин же усих предал та бандеровцев стал! Вин даже на могилах своих родственников у Бабьем Яру скакал? Вот такой продажный вин шакал! А вообще-то, "Хамелеонів, які мімікрірують під політичне замовлення..." - так то исторична сучность щирого украинца, ыщо у фильме "Свадьба у Малиновке" - "...опять влада меняется!"
Весёлый Роджер
Таки ыщо и проститутов, типа нашего Шмули Срули у червоних кружевных труселях та з Салом в руках! Сало уронили! Хероям мало!
Авторские статьи
Авторские статьи7ч. назад
Эрдоган, Путин-Беннет и кризис Европы. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи7ч. назад
Занимательная (ироничная) экономика = поучительная культурология и даже местами интересная антропология
Авторские статьи8ч. назад
Китайский ребус. Почему украинские власти боятся, что Америка их «бросает»
Авторские статьи10ч. назад
Уголь не из России ждать 10 месяцев. А холодно сейчас. Юрий Гаврилечко
Авторские статьи11ч. назад
«Вы все врете!». Литва «наехала» на Украину за упрек в покупке белорусского электричества 2
Авторские статьи11ч. назад
Европа готова украсть у Крыма скифское золото для Киева
Авторские статьи11ч. назад
«Идёт зондирование почвы»: почему на Украине заговорили о смене формы правления
Авторские статьи11ч. назад
Великий стратег начинает?
Авторские статьи12ч. назад
Невеселое празднование 30-летия патриаршества кир Варфоломея