У світі зростає кількість працюючих нафтогазових установок
События в миреnews.finance.ua09 сентября 2020

У світі зростає кількість працюючих нафтогазових установок

Число діючих нафтових і газових бурових установок у світі в серпні збільшилося вперше за півроку.

Про це свідчать дані американської нафтосервісної компанії Baker Hughes.

В середньому минулого місяця в світі працювало 1 050 установок проти 1 030 в липні. При цьому серпневий рівень на 1 156 менший від показника за цей же місяць минулого року.

У США кількість установок минулого місяця скоротилося на п’ять відносно липня – до 250. Це рекордно низький рівень.

На Близькому Сході число бурових впало на 14 – до 301 (мінімум з грудня 2011 року).

Тим часом в Канаді показник збільшився на 21 (до 53 бурових), в Латинській Америці – на 1 (до 75), в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – на 7 (до 200), в Африці – на 6 (до 62), в Європі – на 4 (до 109).

Baker Hughes публікує дані про діючі бурові установки з 1944 року. Спочатку компанія збирала інформацію тільки в США і Канаді, з 1975 року – по всьому світу. З 7 червня 2019 року компанія включає в свої розрахунки число бурових в Україні, при цьому перерахунку зведених даних по Європі за минулі періоди у зв’язку з цим не проводилося.

Середньомісячне число діючих нафтових і газових бурових установок в світі в 2019 році знизилося після зростання за підсумками двох років поспіль і становило 2177. За підсумками 2016 року було зафіксовано мінімальний показник за 17 років – 1593 бурові. У 2014 році в світі працювало максимальне з 1985 року число установок – 3578.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дэн
Сортир должен работать по назначению,канализация отбросов,сбор дерьма.
000000
Хай сторонники цієї позиції себе і утилізують
Дэн
Да ладно,какие могут быть нарушения в здране победившей гыднасци,на гилляку маловеров и зрадныков.Даже если на выборных бюллетнях будут жарить несогласных,а избиратели пробираться к участкам по трупам выборы будут признаны чейстными,прозрачными и вааще окуенными.Слава демократии и апостолу ея Соросу Всемогущему,пи-ц.
00000
Нагнітання .страху і підштовхування до утилізації людей .Людська генетика сформована в умовах дуже високим рівнем углекислого газу так що людству це загрози не несе буде просто новий відбір.
Пархатый
Мнение мовной шлюхи хозяина не интересует.
самое важное
за кого будут голосовать, получив гражданство. головне - не за москаля.
этот порядок наведет
и в мвф и ес. только горячей воды нема и дороги " жэ" (ну то все мелочи). лучше о глобальном поговорим, и потом возьмем кредит ... у мвф
Авторские статьи