События в миреbykvu.comJun 24

У Танзанії вперше дозволили дівчаткам продовжувати навчання після вагітності

nk_hauz/-mcxcbpcghh0vc9jjg9l.jpg

У Танзанії вперше дозволили дівчаткам, які кинули навчання в середній школі через вагітність, завершити освіту в альтернативних коледжах.

Про це повідомляє агентство Reuters.

Дівчата, які кидали школу через вагітність і за законами країни не змогли продовжити навчання, тепер отримають можливість довчитися. З такою пропозицією виступило міністерство освіти країни.

Проєкт планують почати у січні 2022 році, в ньому братимуть участь 54 коледжі народного розвитку (FDC).

Минулого року Всесвітній банк виділив 500 мільйонів доларів на розвиток освіти в Танзанії. Дві третини коштів було направлено на створення безпечних умов навчання для дівчаток, які стикаються з більш серйозними проблемами під час отримання освіти, ніж хлопчики з країн, що розвиваються.

За даними організації, близько 5,5 тисяч дівчаток через вагітність щорічно кидають школу у Танзанії.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь в Америке все самое совершенное и продвинутое? Ну-ну....))
НЕтрамф
...а как тебе...Эта ...Цитата :..." в 2010-2013 году Украина достигла самого высокого за всю свою историю уровня валового внутреннего продукта. Значительно повысились заработные платы, из страны никто не выезжал, ни сотни миллионов, ни десятки миллионов, ни миллионы… Страна работала"...
Гость
....камЫняр - ху@ло .... гы.....
Весёлый Роджер
Вони, запизденцы, пышаються тем, що ых эбуть эуропейские паны, фуями большой величины! Через дупу - у Эуропу! Сало уронили - хероям убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©...»
е
Вопрос спорный конечно...на вкус и цвет фломастеры у всех разные...
ЗаконникЗаконник
Я не антисеміт. Можна сказати, що сам президент мені подобаєтся. Мені його пан не подобається. Олігарх.