События в миреprm.uaJul 13

У Таїланді дозволили змішувати COVID-вакцини

nk_hauz/-methtz1fereqtrjbvwb.jpg

Таїланд дозволив використовувати робити щеплення COVID-вакциною виробництва AstraZeneca Pl людям, які першу отримали Sinovac під час першої  вакцинації.

В уряді пояснили, що відповідне рішення має забезпечити кращий захист проти коронавірусу, зокрема нового штаму “Дельта”.Міністр охорони здоров’я Таїланду Анутін Чарнвіракул додав, що друга доза AstraZeneca буде вводиться через три або чотири тижні після першого щеплення Sinovac. про це повідомляє видання NDTV.

Водночас у ЗМІ підкреслили, що спеціальних досліджень змішування Sinovac і AstraZeneca не проводилося, але все більше країн розглядають можливість комбінування різних вакцин або введення третьої бустерної дози на тлі прогресування більш заразних штамів.

“Згідно з дослідженням, якщо наш медичний персонал отримав дві дози Sinovac … їм обов’язково потрібно зробити третю ревакцинацію”, – сказала Сіра Нантапісал, дослідник медичного факультету Університету Таммасат. При цьому дослідники ще не опублікували повні дані.

Зазначається, що відповідне рішення уряду спровоковане значною кількістю медиків, які захворіли на коронавірус, попри щеплення першою дозою препаратом Sinovac. Так, за даними міністерства країни, за останні три місяці 618 медичних працівників з 677 348 лікарів та медсестер Таїланду, які отримали дві дози Sinovac, заразилися COVID-19 повторно.

Як відомо, Європейське агентство з лікарських засобів досі не рекомендує робити щеплення проти коронавірусу вакцинами різних виробників.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Только в недостране хохлопотамии такое существо как бебик могло занимать пост советника президента и печататься на парламентском сайте.
Елена
Луночка не ведите разговоры с эти существом,оно никто,ноль,дыра,очко в петушином углу.
Оран Гутангович
нигер Мамбуда складывая лук и стрелы в мешок говорит : - эх Петька ! вот перебьём всех Белых - какая жизнь наступит хорошая!!!
шолсолдатПопуКивал
"Запаса хватит на 3-5 дней"- о катастрофической нехватке кислорода... Давай БРО, расскажи нам ещё про водорородный двигатель и нехватку водорода в успИшной стране
‹^›_‹(•.•)›_‹^›
тут польский кОреец - Ким Кардаш Ян показало сиське... и не только сиське
Луна -2
Появится. Не беспокойся о нем -Лучше о себе подумай- И еще,Дружок ты мой неграмотный, он мне -не кобелек А соратник в борьбе против таких как ты ...безграмотных,Ничего не умеющих.ничего не читающих и не умеющих думать и анализировать .ВОТ так -то малыш ,,-Ваше место только в Европе, туалеты чистить На большее вы к сожалению .не годитесь .Мозги у вас -солома - и то без извилин .Чао ,бамбино сорри...
истории Утиные
А твой белявый кобелек притих... Знаешь как русских из Чечни депортировали? Очень интересно.