У Техасі чоловік в'їхав на авто в термінал аеропорту та відкрив стрілянину
События в миреwww.unn.com.ua16 апреля 2021

У Техасі чоловік в'їхав на авто в термінал аеропорту та відкрив стрілянину

У техаському місті Сан-Антоніо чоловік в'їхав на машині в термінал аеропорту, вийшов і відкрив стрілянину, після чого його застрелив поліцейський. Про це повідомляє телеканал KSAT з посиланням на заяву глави департаменту міської поліції Вільяма Макманус, передає УНН.

Інцидент стався 15 квітня в 14:30 за місцевим часом (22:30 за часом Києва). За одними даними, нападник був за кермом червоного Mini Cooper, за іншими — сірого мінівена, вказав МакМанус. Вийшовши з машини водій почав стріляти, але нікого не зачепив. При цьому, за словами голови міської поліції, у нападника було з собою багато боєприпасів.

“Нам пощастило, що сьогодні під час цієї події не було поранено або вбито багато людей”, — сказав Макманус.

У нападника вистрілив один з поліцейських, які працювали в аеропорту понаднормово. Після цього стрілка відвезли в лікарню. Від отриманих поранень він помер.

Макманус повідомив також, що правоохоронці і раніше стикалася з нападником. Тоді у нього фіксували проблеми з психікою, пояснив глава поліції.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Н
Люди в чате пишут что генпрокурориха трансгендер, очень похоже.
Просто
Власть у которой враг юная и прекрасная Ангелина с телеканала НАШ - такая власть обречена.
Игбун Хохлов
Это тебе на укропТВ рассказали? И чем же этот запад(ло) может навредить России? Ну, было некоторое падение ВВП в 2015 году, в 2016 уже рост пошел. Чемпионат мира по футболу провели на высочайшем уровне, Крымский мост (который невозможно построить) построили с опережением графика, передовую вакцину от ковида изобрели, новейшие самолеты разработали. Сейчас строятся новые гиганты-заводы, СП-2 на завершающей стадии, в Россию перебросили часть матчей чемпионата по футболу из-за невозможности играть в Европе (точно запад против России?). Все нормально. Да, было падение ВВП в прошлом году из-за короны 3,1%, а средний по миру 4,2%, в пиндостане больше 10%. А вот на хохлопотамии с момента переворота достоинства уровень жизни, действительно, упал раз в 5, а то и больше. Так почему санкции вводят против России, а страдают хохлы? Все очень просто: хохлоту никому в мире не нужны. Это всего лишь расходный материал. Туалетная бумага: подтерлись и выкинули. Это понимать ума много не надо. Только у хохлоту его нет абсолютно.
Владимир
Что передового?
см
деграданты((
см
Грабители Киева!!!
Bridge Finance
Хороший день Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується наданням клієнтам фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб отримати потрібну позику. Ми можемо підібрати будь-який бюджет із відсотковою ставкою 2% від вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз (bridgecoparate@gmail.com)