У Техасі демократи зірвали ухвалення жорсткого закону про вибори
События в миреwww.ukrinform.ua01 июня 2021

У Техасі демократи зірвали ухвалення жорсткого закону про вибори

В американському Техасі представникам Демпартії вдалося бойкотувати ухвалення закону, що встановлює суворіші правила голосування на виборах.

Однак, як передає Укрінформ із посиланням на CNN, ухвалення законопроєкту можливе під час спеціальної сесії, яку скликає губернатор Техасу Ґреґ Ебботт (більшість у Палаті представників штату становлять республіканці).

Демократи в Палаті представників Техасу бойкотували сесію законодавчого органу, заблокувавши ухвалення закону про запровадження суворих правил виборів. За годину до голосування вони залишили засідання, щоб позбавити палату кворуму. Для ухвалення закону на поточній сесії голосування мало завершитися до півночі.

На думку демократів, він може ускладнити доступ до голосування для афро- і латиноамериканців, а також літніх людей та інвалідів.

Своєю чергою республіканці наполягають, що закон необхідний для запобігання фальсифікаціям на виборах.

Проєкт забороняє цілодобову роботу центрів для голосування, дострокове волевиявлення в неділю до 13:00, голосування з автомобілів. Окрім того, він розширює права спостерігачів, дозволяє судді анулювати результати виборів, якщо порушення могли вплинути на результат. Працівникам виборчих органів загрожує покарання за поштову розсилку бюлетенів людям, котрі не оформляли відповідних запитів.

Республіканці в законодавчих органах різних штатів домагаються посилення правил голосування після заяв експрезидента Дональда Трампа про масштабні фальсифікації на виборах 2020 року.

За підрахунками експертів, загалом цього року 14 штатів ухвалили 22 закони, що встановлюють суворіші правила проведення виборів.

На цьому тлі демократи закликають захистити права виборців на федеральному рівні. Однак, зауважує видання, через позицію республіканців ідея переписати закони про вибори в США навряд чи набере в Сенаті необхідні 60 голосів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
И у тебя и у е одна извилина на двоих , сзади
трамп
С одним согласен реальная зп меньше официальной статистике... но это также справедливо и к США и к России и к Украине. И не надо писать свою чепуху о том ты там был ты с людьми разговаривал.... а если хочешь поразговаривать так найди наших пенсионеров русских или украинских и спроси у них им пенсии в 13 000 рублей в месяц на ЖИЗНЬ( а не существование) хватает???? Меня просто поражает когда люди сидят по уши в авнище и еще кукарекают... у себя порядок наведите сделайте зп по 2000-3000 баксов и пенсии хотя бы по 1000 а потом будете умничать...
Елена
Живи там,до конца своих дней.
Елена
Ты же подонок писал что золота Горбачев оставил 290 тон,где ещё 40?а получил горбатый около 1200 тонн,чуть меньше,такой же пидар..ас как и ты, Нобелевскую премию получил,хе,ты наверное плакал тогда от зависти,что не ты её получил,чувырло.
Кот Матроскин
Стало быть пенсии военным хер подымут. Нууу, спасибо, деловые партнёры!
Елена
Трудно Луночка трудно жить,такой хорошей и доброй женщине,но такой блондинке, сочувствую, сожалею,но видимо никто не в силах помочь.,а Роджер мерзавец,он за копейку удавится,чем кому-то нуждающемуся дать, тварь.,он тварь.
трамп
я так понимаю что ты совсем деграднул??? твой мозг полностью перестал воспринимать адекватную информацию и это печально... но то такое по официальной информации средння зп в украине 500 долларов в россии 700 долларов а в загнивающих штатах 4000 и этим все сказано)))) То есть моя информации из интернета это ЛОЖЬ а эта статейка из того же самого интернета ЧИСТАЯ ПРАВДА????? Д-ДЕГРАДАЦИЯ)))) твой мозг давно умер человек с ником "е" наверно над ним долго думал напрягая свою одну извилину и то почти прямую)))